Opinie klientów o Aminess Liburna

4.4 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.8
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
3.5
Pokój
4.3
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
3.8
Sport i rozrywka
3.5
Wyżywienie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Jan, Wilczkowice 29.07.2019

znowu w Liburnie

Bardzo dobrze położony hotel - blisko starego miasta a jednocześnie spokojnie i mało ludzi. Jedyny mankament to fatalne zejście do morza - kamienie i jeszcze raz kamienie. Wystarczyłoby aby zrobić krótkie pomościki lub inne zejścia do morza. Byliśmy w tym hotelu kilka lat temu i otoczenie nie zmieniło się, ale hotel czysty i zadbany, jedzenie w stylu "dla każdego coś dobrego", obsługa uprzejma. I to co lubię - stoisko z sałatkami, owocami itp. Widok z okna hotelowego na morze wspaniały, plaża dzika (aż zanadto - ciężkie zejścia do morza). W pokoju przydałby się inny program niż TVP Polonia bo słuchać codziennie słowa "a i tak rząd daje 30-40% więcej niż rząd PO/PSL" staje się nudne - propaganda niesamowita.

5.0/6

Anna 29.08.2021

Świetny hotel

Świetny hotel, położony w pięknym miejscu. Wsparcie Rainbow tragiczne, rezydentki mogłoby właściwie nie być.

3.5/6

Kasia 25.09.2022

Fajnie ale z zastrzezeniem

Hotel w dobrej lokalizacji. Blisko starego miasta z ładnym widokiem. Jedzenie smaczne można wybrać coś dla siebie. Nie ma napoi do obiadokolacji i nie ma czajnika w pokoju. Woda z kranu bardziej chlorowana niż w Polsce. Niestety nie mogliśmy skorzystać z żadnej wycieczki objazdowej bo nie zebrała się grupa a zależało nam na Sarajewie. Na stronie nie było zastrEzeniq, że musi zebrać się co najmniej 15 osób. Polecam w sezonie letnim. We wrześniu nie zawsze pogoda dopisuje. Tylko trzy dni były słoneczne i nie na tyle, aby skusić się na kąpiel.

3.5/6

Ireneusz, Wrocław 29.07.2019

Pobyt udany, ale z niedociągnięciami zarówno po stronie organizatora jak i hotelu

Wczasy uznaję za udane, ale było trochę stresu zarówno na początku jak i na końcu pobytu. Transfer promem na Korculę odbyliśmy dzień wcześniej po zakończeniu wycieczki objazdowej. Późnym wieczorem dotarliśmy do hotelu "Posejdon" na jedną noc! Zupełnie nie mogłem zrozumieć dlaczego od razu nas nie zakwaterowali w Liburnie tylko jeszcze musieli nas przegonić przez pół wyspy? W Posejdonie Pani pilot zdziwiła się jak usłyszała, że ktoś jeszcze na następny dzień ma mieć transfer do Liburny, ale po sprawdzeniu potwierdziła nam wyjazd z Posejdona o 10. Później się okazało, że wyjazd jest o 7. Do hotelu Liburna dotarliśmy po 8. Na zakwaterowanie niestety trzeba było czekać do godz.15. Odbiór pokoju jeszcze się wydłużył, bo był problem techniczny z drzwiami. Nie działał czytnik karty "klucz". Potrzebna była interwencja (i to nie jedna) technika, który szarpiąc za kabelki "naprawiał"usterkę... Chwilę później po zakwaterowaniu, gdy byłem pod prysznicem zjawił się w pokoju (bez pukania) recepcjonista. Na moje pytanie "o co chodzi" usłyszałem "przepraszam, pomyliłem się". Jeszcze na następny dzień drzwi potrafiły się "same"otworzyć, a klucz przestawał działać. Dzień przed powrotem pani rezydent potwierdziła godzinę wyjazdu z hotelu Liburna o 2:55. Taka informacja widniała też w segregatorze Rainbow. Stres był spory jak kierowca przyjechał po nas godzinę wcześniej, a że nie byliśmy gotowi to sobie pojechał... Ostatecznie do Pani Justyny udało się dodzwonić. Transfer udało się nam załatwić taxówką wodną. Inni turyści z Polski w autokarze się nas pytali, czy my zaspaliśmy?
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem