Opinie klientów o Palma

4.8 /6
opinie
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.8
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Bartłomiej 30.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Fajny hotel z świetną obsługą!

Bardzo fajny nocleg w dogodnej lokalizacji. Na wielki plus room service, który działał w tym hotelu świetnie. Śniadania całkiem smaczne, z dość dużym wyborem jedzenia. Na mały minus kawa, która po prostu mogłaby być lepsza. Dodatkowo można było skorzystać z małego SPA oraz siłowni. Hotel posiada również własną plażę oraz leżaki do dyspozycji. Ogólnie polecam!

4.0/6

Justyna, Gdynia 02.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Nic swojego

Hotel piękny w cichym i urokliwym miejscu. Jeśli mimo wszystko narzekać to na tłuste europejskie śniadania bez lokalnych produktów i świeżego pieczywa. Z sokiem z proszku i kawą z ekspresu ze słodzikiem zamiast mleka. W barze drinki za 10eur z min ilością alkoholu, na plażę tylko w plastiku, a w pokoju brak czajnika. Wszystko trzeba zamawiać, nawet na plazy gdzie nie można miec swojego prowiantu i napojów 🫣 nawet za wodę trzeba zapłacić bo w korytarzach brak pomimo upałów. Ale myślę, że w takich hotelach to zwyczajne.. Polecam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem