Opinie klientów o Brzet

4.7 /6
93 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
5.5
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
3.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Waldemar, Krakow 26.07.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

Omis - dobre miejsce.

Brzet - w tego typu wycieczkach najważniejsze jest położenie hotelu i to jest OK.Łatwy dostęp do autobusów do Splitu i Trogiru niedaleko zabytkowego centrum Omis. Dobre miejsce do wycieczek pieszych. Mnóstwo ofert na wycieczki po Cetinie i na pobliskie wyspy.

4.0/6

Piotr 18.08.2019

Pobyt w sierpniu 2019

Ma swoje plusy lokalizacja około 1,5 kilometra od miasta Omis wiele knajpek fajne widoki super baza wypadowa

4.0/6

Mieczysław, Pruszków 28.06.2019

Omiś , faktycznie jest piękny

Ogólne polecam Hotel Brzet opodal pięknego miasteczka Omiś. Jedzenie dobre jeśli nie przeginamy z oczekiwaniom. Było smacznie i nie mam możliwości być głodnym. W niedzielę duży wybór ryb choć jest małe zamieszanie bo szwedzki stół. W tygodniu kolacja z wyboru z dnia poprzedniego ( 3 propozycje ). Do śniadania kawa, herbata itp i soki. Do kolacji w/w plus białe i czerwone wino. Bardzo blisko z hotelu do sklepu Konzum ( 5-10 min na nogach ). Bardzo miła plaża choć wadą jest nikła ilość leżaków ( 4 ) i trzeba przed śniadanie już sobie zająć ( 30 kn ) no są oczywiście cwaniaczki którzy rezerwują a nie płacą wtedy zgłosić do recepcji. Buty do kąpieli nieodzowne, to nie dotyczy Chorwatów oni na bosa ale są z innej planety :-) Warto wspiąć się na dwa zamki nad Omiś , widok super. Co do wyjazdów za Omiś my zwiedziliśmy Split ( autobus 160 odjazd przy rozwidleniu ) i Trogir ( tylko z Splitu ).

3.5/6

Marek, Świętochłowice 03.07.2021

Mój pobyt w hotelu BRZET

Nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji padł na hotel Brzet w Omisiu . Hotel na pierwszy rzut oka przypomina hotel robotniczy z czasów socjalizmu i epoki Broz Tito . Wszystkie pokoje jednakowe , czyste ,z małą lodówką , łazienką i najważniejsze - z klimatyzacją . W hotelu pojawiają się wycieczki . Wtedy są imprezy i w nocy nie ma spania . Telewizory przeważnie 14 calowe , ogromne z kineskopem , które odbierają tylko kilka programów niemieckich i 2 chorwackie . Ale nie po to się jedzie na wakacje , by oglądać tv. Do plaży jest 40 metrów . Plaża jest nowa , żwirowa o szerokości 10-12m , z prysznicami , bez WC . Rosną tam młode drzewka , które dają bardzo mało cienia . Można wypożyczyć parasol za 20 kun/dzień . My tak zrobiliśmy , bo w upale 34-36 st nie da się wytrzymać . Woda w morzu cudowna . 5 metrów po wejściu już dna nie sięgniesz . Widoki z wody przepiękne : za hotelem naokoło majestatyczne góry z zamkiem i kościołem na szczytach . Tym krajobrazem byliśmy zaskoczeni i oczarowani . Zachowamy go w pamięci i na zdjęciach . Teraz coś o jedzeniu : śniadania bardzo ubogie i monotonne . Trochę kiepskiej wędliny i sera , jajka gotowane , chrupki ,dżem , soki z dystrybutorów i super ekspress do kawy . Na kolację trzy zestawy do wyboru ( zestaw wybierany dzień wcześniej ) również słabej jakości . Na plus zimne wino z dystrybutora . W sumie w całym hotelu na plus zasługuje ekspress do kawy , zimne wino i klimatyzacja oraz woda w morzu i krajobraz . Dojaz z lotniska i z powrotem zajmuje prawie 2 godziny , bo tam są ogromne korki na drogach. Oferta jest na 8 dni , jesteś tam siedem nocy a rzeczywiście 6 dni , bo przyjazd jest w czwartek o 16 tej , a wyjazd o 6 tej w następny . Ale ogólnie pobyt wspominać będziemy mile również dzięki cykadom , które dawały koncerty od rana do wieczora .
118192024
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem