Opinie klientów o Medena

4.1 /6
17 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
4.1
Pokój
3.8
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jacek Aleksander, Kraków 22.07.2021

Było super

Wspaniała organizacja. Miła Pani Rezydent. Polecam wszystkim, którzy po raz pierwszy lub kolejny korzystają z usług Biura Podróży- Rainbow.

6.0/6

Romuald, --- 05.09.2021

Opinia pobytu w hotelu medena

Pobyt w hotelu na przełomie sierpnia i września. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym obiekcie. Smaczne jedzenie. Miła obsługa hotelowa. Polecam ten hotel innym turystom, ale poza szczytem wakacyjnym. Wtedy jest cisza i spokój. Można wypocząć.

6.0/6

Ewa, Jaworzno 26.09.2021

Medena 2021

Hotel położony na uboczu spokojnej miejscowości .Duży obiekt z boiskami do tenisa, otoczony lasem. Zejście do basenu i morza po schodach. Pokoje czyste, nie wiem jak inni ale my mieliśmy świeżo wyremontowane . Jedzenie smaczne,urozmaicone. Pobyt we wrześniu, więc nie było tłoku,leżaki na basenie dostępne o każdej porze dnia. Ogólnie pobyt udany,polecam.

6.0/6

Inna, Kiev 27.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Jestem szczęśliwy, że na moją podróż wybrałem Chorwację

Kraj, który inspiruje. Przyroda i ludzie nie mają sobie równych. Morze jest błękitne i czyste. Na pewno wrócę ponownie z rodziną.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem