All inclusive Chorwacja

Piękno natury na wyciągnięcie ręki – all inclusive na Krk

Największa wyspa Chorwacji i Adriatyku, słoneczna Krk to fantastyczne miejsce na spędzenie wakacji. Do Waszej dyspozycji jest tutaj imponująca linia brzegowa o długości 220 km. Powierzchnia wyspy to zaś 400 km2 malowniczo ukształtowanego terenu, pełnego pól uprawnych, łąk i pastwisk, a także skalistych zatok i kamienistych plaż. Najwyższym punktem wyspy jest wzniesienie Obzova, zlokalizowane w południowej części wyspy, mające 569 m n.p.m. All inclusive na Krk może być więc nie tylko błogim odpoczynkiem na plaży, ale również okazją do spacerów czy wycieczek górskich.

Śródziemnomorskie plaże – all inclusive na wyspie Krk

Śródziemnomorski klimat oraz spora ilość plaż i kąpielisk sprawia, że Krk to wymarzone miejsce na wczasy all inclusive. Umiarkowany i łagodny klimat sprawia, że sezon turystyczny na wyspie może trwać nawet cały rok. Ciepłe lata i łagodne zimy zachęcają turystów do przyjazdu niezależnie od pory roku. Powietrze przyjemnie ochładzają sirocco, zwany też jugo, przynoszący wilgotne masy powietrza oraz wiejący od morza maestral. Dla wielu najpiękniejsze plaże znajdują się w okolicy miejscowości Baška (Vela Plaza oraz Vela Luka). Warto także zobaczyć plaże Porporela, oddaloną o 5 minut od centrum miejscowości Krk oraz piaszczystą plażę Sv. Marek.

Zwiedzanie okolicy – all inclusive na Krk

Co warto zobaczyć podczas wakacje all inclusive na Krk? Przede wszystkim samo miasto, którego starówka otoczona jest 2000-letnimi murami obronnymi. Spacerując po Krk, doświadczycie starożytnej Chorwacji w całej jej wspaniałości. Zobaczycie Plac Kamplin, imponujący Kasztel Fronkopański czy okazałą historyczną Bazylikę Najświętszej Maryi Panny. Na głównym placu miasta (Vela Placa) znajdziecie mnóstwo kawiarni i restauracji, które uraczą was pysznym jedzeniem i kawą, pomagając nabrać sił przed kolejnymi wędrówkami. Udajcie się także do miasteczka Vrbnik, położonego malowniczo na klifie. Rozciąga się stamtąd piękny widok na okolicę. Vrbnik znany jest także z produkcji wina (Vrbnička žlahtina). Jeżeli pragniecie bardziej nowoczesnych rozrywek, odwiedźcie Malinskę. Miasto klubów i dyskotek przyciąga turystów z całej okolicy.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon