WAKACJE W Krk

05.10.2019 (sobota)
Śniadania i obiadokolacje
objazd
Nie wymagany paszport
1 221 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport
28.09.2019 (sobota)
Śniadania i obiadokolacje
objazd
Nie wymagany paszport
1 700 zł1 600 zł
za os. / 10 dni
Nie wymagany paszport
17.04.2019 (środa)
Wg programu imprezy
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
1 841 zł
za os. / 11 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
05.10.2019 (sobota)
Śniadania i obiadokolacje
objazd
Nie wymagany paszport
2 349 zł2 249 zł
za os. / 10 dni
Nie wymagany paszport
19.09.2019 (czwartek)
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport
2 280 zł
za os. / 8 dni

Wycieczka posiada inne długości pobytu dla innych terminów

Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Krk?

Krk:

Państwo:
Chorwacja
Waluta:
HRK
Krk to najpopularniejsza chorwacka wyspa. Ceniona przez wszystkich miłośników piękna przyrody, zapierających dech w piersiach widoków i kurortowej atmosfery. Bez względu na to, czy marzy Ci się wycieczka objazdowa po Chorwacji, czy chcesz skorzystać z wypoczynku na last minute – Krk jest miejscem, w którym się zakochasz. Przepiękne plaże, malownicze miasteczka z prawdziwie bałkańskim klimatem… mówi się, że wyspa Krk to Chorwacja w pigułce. Dlaczego? Najlepiej będzie, jeśli przekonasz się o tym sam. My pomożemy Ci zaś odkryć wszystko, co najpiękniejsze w tym miejscu. Zarezerwuj wyprawę do Chorwacji jeszcze dzisiaj!

Zobacz również oferty w innych regionach Krk: Brać, Dalmacja, Dubrovnik, Dubrownik, Hvar, Istria, Kastelanska Riwiera, Korcula, Makarska Riwiera, Mljet, Mljet i Lastovo, Orebić, Pag, Płw. Peljesac, Vis oraz informacje o Krk.

Opinie o Krk

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

5.3/6 Ocena ogólna o Krk

Pogoda w Krk

Leżąca w najbardziej nasłonecznionej części Europy wyspa Krk znajduje się pod wpływem klimatu śródziemnomorskiego, w którym lata są długie i ciepłe, a zimy dość łagodne. Pomiędzy czerwcem a sierpniem średnia dobowa temperatura na Krk wynosi ok. 25°C i w tym okresie właściwie nie ma opadów.  Jesienią jest nieco chłodniej, gdy słupek rtęci oscyluje na poziomie 16°C-20°C. Zimą jednak temperatura na Krk nie spada poniżej 0°C, ale mogą pojawiać się częstsze opady.

Najładniejsze piaszczyste plaże w Chorwacji

Żwirkowe i kamieniste plaże, z których słynie Chorwacja, to jeden z elementów przesądzających o malowniczym krajobrazie tego kraju. Są idealne dla tych, którzy lubią odkrywać podwodny świat, ale dla miłośników plażowania znacznie lepszym rozwiązaniem są plaże piaszczyste. Na szczęście ich także w Chorwacji nie brakuje. Gdzie ich szukać? Poniżej prezentujemy najładniejsze piaszczyste plaże Chorwacji.

Wakacje z dziećmi – jakie atrakcje czekają na nas w Chorwacji?

Planując wakacje z dzieckiem, najczęściej szukamy miejsc, do których dotrzemy szybko i sprawnie, a następnie będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą, piaszczystymi plażami i wspaniałą kuchnią. Chorwacja spełnia wszystkie te wymagania. Maluchy mogą liczyć na troskę i gościnność mieszkańców, a starsze dzieci będą zachwycone na wieść o tym, że podczas wakacji zobaczą Królewską Przystań! Jak przygotować się do wyjazdu, by zagwarantować sobie niezapomnianą podróż? Oto kilka wskazówek:

Wodospady Krk w Chorwacji – magiczna kraina rodem z baśni

Wybierając się do Chorwacji, warto wiedzieć, że wypoczynek nad wodą możliwy jest tam nie tylko na wybrzeżu. Jednym z miejsc jakie od lat przyciąga turystów są Wodospady Krka. Co jest w nich takiego niezwykłego? Rzeka Krka, od której nazwę wzięły zarówno wodospady jak i otaczający je Park Narodowy w swoim środkowym oraz dolnym brzegu tworzy bajkową krainę pełną bystrzyn, wodospadów i jezior z turkusową wodą. Nie dość, że widoki są tam magiczne, to w jeziorze u stóp największego wodospady można się zanurzyć w krystalicznie czystej wodzie. To istny raj na ziemi, od którego dzieli nas trochę ponad 1000 km.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.