ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Krk, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Krk
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Krk Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Krk
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Chorwacja Krk

Wakacje last minute na wyspie Krk Krk – jedna z najładniejszych wysp w Chorwacji

Uwielbiasz bliskość natury? A więc koniecznie wybierz się na wyspę Krk na wakacje! Widoki są tutauj niezwykle spektakularne, zapierając dech w piersiach niemal na każdym kroku. Ciepły klimat zachęca z kolei do spędzenia w tej części Chorwacji najpiękniejszych chwil wakacyjnych. Ta największa chorwacka wyspa wyróżnia się malowniczymi i zabytkowymi miasteczkami, bajecznymi plażami oraz iście bałkańskim klimatem. Decydując się na wakacje last minute właśnie na tej wyspie, będziesz mieć okazję poznać Chorwację w… pigułce. Niesamowite wyżyny, zjawiska krasowe, śródziemnomorska roślinność i sielska atmosfera czekają na Ciebie!

Last minute dla wielbicieli bałkańskiej kultury

Wzniesienie Obzova w południowej części wyspy to doskonałe miejsce dla amatorów górskich wędrówek. Stąd rozciąga się spektakularny widok, który zwyczanie trzeba uwiecznić na zdjęciach! Mieszkańcy wyspy Krk zajmują się w większości rolnictwem i rybołówstwem, a także hodowlą kóz i owiec – w żadnym innym miejscu tak bardzo nie można poczuć fascynującej, bałkańskiej kultury! Śródziemnomorski klimat zachęca do zwiedzenia licznych zabytków, jakie otaczają Krk z każdej strony. Zatrać się w nadmorskich uliczkach i scal się z klimatem wyspy Krk! Oferty last minute na tę magiczną wyspę są naprawdę… zaskakujące!

Dlaczego warto przylecieć na Krk?

Wyspa Krk słynie to głównie żwirkowe oraz skaliste plaże – zresztą, przyznano im sporo „Błękitnych Flag”! Koniecznie zdecyduj się na last minute w pobliżu jednej z najbardziej popularnych, Lukobran. Możesz spędzać beztroski czas i kąpać się w ciepłym morzu, ale też nurkować czy uprawiać wiele innych sportów wodnych. Możesz także spróbować przejechać kawałek wyspy na… rowerze – ścieżki rowerowe ciągną się na wyspie Krk wzdłuż wybrzeża, przez ok. 300 km! Na chorwackiej wyspie Krk każdy znajdzie aktywność, jaka będzie dla niego idealna! Prawdziwie bałkański klimat, piękne plaże, obłędne jedzenie, uśmiechnięci i życzliwi mieszkańcy, przejrzysta woda i cudowna roślinność? Tego wszystkiego doświadczyć możesz dzięki wakacjom last minute na wyspie Krk!