ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Makarska Riwiera, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Makarska Riwiera
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Makarska Riwiera Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Makarska Riwiera
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Chorwacja Makarska Riwiera

Last minute na Bałkanach, czyli… Riwiera Makarska! Dlaczego warto wybrać się na Riwierę Makarska?

Chcesz wybrać się na swoje pierwsze wakacje za granicą? Pomyśl koniecznie o chorwackiej Riwierze Makarska! Jest ona położona w środkowej części Dalmacji, a wyróżnia się niezwykłą roślinnością oraz ciepłym i krystalicznie czystym morzem Adriatyckim. Bajeczna linia brzegowa od wielu lat przyciąga turystów z całej Europy, spragnionych egzotycznych widoków i ciepła. Dlaczego warto przylecieć na Riwierę Makarska w opcji last minute? Otóż dlatego, że jest to wyjątkowe miejsce na Bałkanach, w którym można zakochać się dosłownie od… pierwszego wejrzenia. Jesteś miłośnikiem kameralnych zatoczek? Odnajdziesz je na półwyspie św. Piotra bądź między wąskimi uliczkami Starego Miasta. Wielbiciele bałkańskiej kultury i kuchni zauroczą się Riwierą w momencie skosztowania… pierwszej potrawy! Chcesz naładować akumulatory na cały rok? Wybierz Riwierę Makarska!

Last minute w krainie zabytków

Krajobrazy Riwiery Makarskiej tworzą spektakularny obraz, o jaki ciężko w jakimkolwiek innym miejscu w Europie. Klimat tej części Chorwacji zachęca do aktywnego zwiedzania państwa. Warto wybrać się tu ze względu chociażby na malownicze miejsca takie, jak Park Narodowy Plitvickie Jeziora, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Monumentalne góry oraz turkusowe morze to tylko niektóre z plusów, jakie przemawiają na korzyść przylotu do Chorwacji w opcji last minute. Niemal cała Riwiera Makarska zachowała swój niezwykły, dawny klimat – będąc otoczona potężnym pasmem Biokovo. Warto zapoznać się z historią miasta, przespacerować uliczkami i… wczuć się w klimat tego niezwykłego miejsca!

Riwiera Makarska jako imprezowa perła Bałkanów

Lubisz imprezować i życie nocne nie jest Ci obce? Riwiera Makarska jest więc najlepszą opcją na Twoje wakacje last minute! To wymarzone miejsce dla klubowiczów, którzy poszukują nocnej rozrywki! Makarska ciągnie się ok. 60 km wzdłuż wybrzeża adriatyckiego, stanowiąc najbardziej popularne w całej Chorwacji centrum turystyczne oraz kulturalne. W połączeniu z wszechobecną, bujną roślinnością, żwirkowymi plażami i łagodnym zejściem do krystalicznie czystej wody Riwiera Makarska stanie się miejscem, w którym spędzić możesz najpiękniejsze wakacje… w życiu!