ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Cypr Północny, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Cypr Północny
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Cypr Północny Last Minute

Znaleziono 5 ofert

Sortuj: od najbliższego terminu
Last Minute!
5.2/6  3 oceny
Wypoczynek • Cypr Północny: Kyrenia
28.09.2022 (8 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin
Śniadania
Last Minute!
5.4/6  169 ocen
Wypoczynek • Cypr Północny: Kyrenia
28.09.2022 (8 dni)
inne terminy
Warszawa Chopin
All Inclusive Soft
Last Minute!
4.8/6  31 ocen
Wypoczynek • Cypr Północny: Kyrenia
01.10.2022 (8 dni)
inne terminy
Katowice
Śniadania
Last Minute!
5.2/6  21 ocen
Wypoczynek • Cypr Północny: Famagusta
01.10.2022 (8 dni)
inne terminy
Katowice
Śniadania i obiadokolacje
Last Minute!
Wypoczynek • Cypr Północny: Kyrenia
08.10.2022 (8 dni)
inne terminy
Katowice
Full Board Plus
państwo krajobraz
flaga Last minute Cypr Północny

Last Minute w kraju Afrodyty – Cypr Północny

Cypr to wyspa niezwykle ważna w Greckiej historii – wydała bowiem na świat Afrodytę, boginię piękna i miłości. Ten maleńki kraj położony u wybrzeża Turcji przyciąga co roku rzesze turystów z całego świata. Cypr bowiem skrywa w sobie nie tylko starożytne tajemnice i zabytki, ale także malownicze krajobrazy, spośród których na pierwszy plan wyłaniają się rajskie plaże. Historia Cypru nieodzownie związana jest z Chrześcijaństwem. Św. Andrzej jest patronem Cypru, a położony na skalistym cyplu klasztor poświęcony świętemu jest miejscem pielgrzymek z całego świata. Co jeszcze skrywa w sobie Cypr Północny? Przekonajcie się sami podczas wakacji Last Minute!

Dziewicza natura – Last Minute na Cyprze Północnym

Przyroda to wielki skarb Północnego Cypru, niezajętego jeszcze w całości przez urbanizację i masową turystykę. Wyspę porastają piękne gaje oliwne, drzewa świętojańskie oraz charakterystyczna makia. Na wiosnę kwitną łany dzikich tulipanów, na wybrzeżu spotkamy zaś różne gatunki narcyzów. Również i miasta pokryte są zielenią, w szczególności tzw. judaszowcami – drzewami kwitnących na starych zdrewniałych gałęziach przed pojawieniem się liści. Ponadto wszędzie na Cyprze możemy spotkać koty, które pięknie wpisują się w miejscowy krajobraz. Wg legendy te wszędobylskie, wesołe czworonogi na wyspę sprowadziła sama św. Helena.

Last Minute na Cyprze Północnym –błogi odpoczynek na plaży

Słońce, temperatura powyżej 30°C, złoty piasek, bezchmurne niebo i przyjemny letni wiatr napływający znad morza. Brzmi jak wymarzony urlop? Taki może być również Twój wyjazd! Last Minute na Cyprze Północnym to gwarancja lata i znakomitej pogody. Średnie temperatury wahają się tu od 16°C w styczniu do 32°C w lipcu czy sierpniu. Jeśli dodamy do tego wodę, która od maja do października ma powyżej 20°C (w sierpniu nawet 26°C), otrzymujemy idealne warunki do błogiego relaksu nad morzem. A na Cyprze relaksować jest się gdzie! Do Waszej dyspozycji są bowiem prawdziwie rajskie plaże, jak np. słynna Golden Beach zlokalizowana na Półwyspie Karpaz czy plaże w Kyrenii lub Famaguście. Cypr Północny, nieodkryty jeszcze do końca przez masową turystykę, przyciąga wszystkich pragnących w spokoju odpocząć i naładować swoje baterie. Odpocznij i Ty, wybierając Last Minute na Cyprze Północnym!