Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podzielam w pełni poprzednie opinie np.pana Jacka, że na tę wycieczkę nalezy sie udać poza wysokim sezonem czyli na pewno nie w lipcu czy sierpniu. Wprawdzie nam oszczedzono długiego postoju na granicy węgiersko serbskiej [trwał około 90-100 minut] ale na granicy czarnogóry i Chorwacji juz blisko pieć godzin. Hotele do zaakceptowania to Hajat gdzie klimatyzacja dodatkowo płatna 5 euro i Sileks w Macedonii nad J. ochrydzkim gdzie jednak zskakuje odpłatność za korzystanie z leżaków o czym pilot nie informuje i prezentuje zdziwenie komentarzem chyba coś sie ostatnio zmieniło. O pozostałych nieco niżej. Przejazd do Piranu w Słowenii dla zapełnienia czasu przed wyjazdem związany z noclegiem w istrianskich Teplicach w jpseudohotelu Mirna [sama pilotka w kuluarach zauważa, że Słowenia to nie Bałkany], mało czasu wolnego zwłaszcza w trakcie wizyty w trogirze, można się zafiksowac na punkcie krzystania z toalet jako, że planowane sa 10 minutowe postoje na toaletę grupa 56 osób, co najmniej połowa jak nie więcej to panie i jedno liub góra dwa "oczka" w toalecie dla każdej płci czyli permanentne kolejki . Rainbow z zakwaterowaniem uprawia po prostu dziadostwo, niłe mieliśmy okazji na nocleg w Tiranie, żeby trzymać sie programu mieliśmy głeboko Titowski Grand Hotel w Cetinje oczywiście bez klimatyzacji. Na koniec krótko - jechać w czerwcu, wycieczka mimo, że męcząca długimi przejazdami pozwala poznać Macedonię, przejechać serbię czy fragment Albanii a także kotor i piekny Dubrownik gdzie pomimo znacznego opóxnienia skorzystaliśmy z rejsu choć nie zwiedzaliśmy katedry
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
na wycieczce objazdowej byłam pierwszy raz, ale na pewno ostatni gdyby w opisie wycieczki były podane kilometry które będziemy przejeżdżać w ciągu dnia na pewno nie zdecydowałabym się na tą wycieczkę 3/4 części dnia spędzaliśmy w autokarze, reszta to krótkie wyjścia na szybkie zwiedzanie i powrót do autokaru , nawet nie można było zjeść na spokojnie czegoś na mieście ponieważ nie było na to czasu, kilka razy zrezygnowaliśmy z zwiedzania z przewodnikiem żeby na spokojnie coś zamówić i zjeść lub wejść do sklepu hotele były w większości komfortowe, niestety zbyt późno dojeżdżaliśmy do hotelu żeby np. skorzystać z basenu
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wszystko zostało opisane poniżej
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Objazdówka z przygodami. Autokar,którym podróżowaliśmy miał niesprawną klimatyzację i zamknięte WC. Przy 40 C na zewnątrz i 38 C w środku trudno było zachwycać się pięknymi widokami za oknem. W hotelach z klimą też było różnie. Małe łazienki i zapchane odpływy. Pokoje w miarę czyste i klimatyczne. Jedzenie dobre w formie bufetu lub podane do stolika. Jezioro Ohryd bajka warto zobaczyć.Pilot grupy pan Tomek super,dużo przeszedł z nami,ale dał radę.Przekazywał nam dużo wiedzy o miejscach,które zwiedzamy.