Dalmatyńska Eskapada dla wygodnych

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.9 /6 ( 183 opinii ) -45% 100%
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Malownicza Chorwacja - Split i Dubrovnik - tego nie zapomnisz • Plitvickie Jeziora - 16 jezior, 72 wodospady • Park Narodowy Krka • kolacje w cenie • wypoczynek nad morzem - słońce i Adriatyk!

Terminy i ceny wycieczki 26

1 588 zł
( za osobę / 10 dni )

Data wyjazdu: 07.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię do Słowenii, zakwaterowanie, nocleg. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

Po śniadaniu, we wczesnych godzinach porannych przejazd do Lublany, stolicy Słowenii (krótki spacer po mieście). Dalej pojedziemy do jaskini Postojna - jednej z największych na świecie jaskiń o łącznej długości ponad 24 km. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Słowenia (dla imprezy CTY): Hotel **/*** 1 nocleg tranzytowy w Słowenii. Pokoje: 2 -osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. Wyżywienie: śniadanie
Hotele **/ *** (7 rozpoczętych dób hotelowych ). Noclegi zarówno w części objazdowej, jak i pobytowej położone w Chorwacji lub na terenie Bośni i Hercegowiny. Minimum 4 noclegów zlokalizowanych na wybrzeżu Adriatyku.
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Większość pokoi posiada balkon. Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje Naszym zdaniem: lokalizacja hoteli nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników (w Splicie, Trogirze i Dubrowniku), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatyczne ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - około 135 EUR, płatne obligatoryjnie u pilota na miejscu.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/dalmatynska-eskapada-dla-wygodnych/zakwaterowanie-cty
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.9 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.2
Pilot
4.8
Transport
4.4
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.