Opinie o Dalmatyńska Eskapada

5.2/6
(347 opinii)
Intensywność programu
4.6
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.5
Transport
5.1
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Dalmatyńska Eskapada 29,08-07,09,2015

    Barbara, Świętochłowice 08.09.2015

    Polecamy wycieczke, Chorwacja przepiekna. Cudowne widoki, pogoda udana. Nasz pilot p. Robert super, bardzo miły i z dużym poczuciem humoru i dobrze zorganizowany.Hotele (Borovnik w Tisno, Posejdon w Vela Luka i Grand Hotel Neum w Neum) bardzo fajne, jedzenie smaczne. Wycieczki pozwoli poznac Chorwacje bliżej. Wycieczka udana, jestesmy bardzo zadowoleni.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wycieczka na którą chciałoby się wrócić

    Angelika, Sosnowiec 12.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023

    Pierwszy raz byłam na wycieczce objazdowej i na pewno nie ostatni. Super jest to, że przy jednym wyjeździe można odwiedzić i poznać w pigułce aż 3 państwa. Polecam dla osób w każdym wieku zarówno młodszych jak i starszych, a z pewnością polecam wycieczkę dla osób, które chcą coś zwiedzić, zobaczyć, poznać inna kulturę i nie lubią wylegiwać się cały dzień nad basenem. Świetnie zaplanowane było to, że oprócz 5 dni zwiedzania były też 3 dni odpoczynku gdzie każdy mógł wykorzystać je jak chciał albo na leżenie nad morzem albo na dalsze zwiedzanie dzięki wycieczkom fakultatywnym. Wszyscy przewodnicy byli świetni. Bardzo ciekawie opowiadali o odwiedzanych miejscach i słuchanie ich to była przyjemność. System Tour Guide podczas zwiedzania fajnie się sprawdzał bo dzięki słuchawkom nie trzeba było gonić za przewodnikiem tylko można było iść na spokojnie w środku czy na końcu grupy. Wycieczki tego typu polecam dla osób nie znających języka. Stresowałam się nieco ze względu na słabą znajomość angielskiego i zerową znajomość chorwackiego ale nie jest to żadną przeszkodą. Można się spokojnie dogadać, w razie problemów zawsze jest grupa gdzie ktoś pomoże i Pani pilot też jest prawie cały czas z grupą. Do tego ze względu na dużą ilość turystów z Polski w wielu miejscach można dogadać się po polsku, w restauracjach często mają polskie menu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super

    Justyna, Piątek 22.10.2020

    Cudownie spędzony czas Zwiedzanie wielu ciekawych i uroczych miejsc Polecam serdecznie tym bardziej że urlop spędzałam sama

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wspaniała przygoda

    Agnieszka, Lubliniec 17.02.2024

    Jestem bardzo zadowolona z wycieczki objazdowej po Chorwacji. Plan przebił nasze oczekiwania. Kilkudniowy pobyt na Korczuli to cudowna przygoda. Wspinaliśmy się na pobliskie wzniesienia w miejscowości Vela Luka. Objazdówka ta jest kolejną jaką wybraliśmy z repertuaru biura Rainbow. Polecam serdecznie

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem