Dia de los Muertos - wakacje z duchami

5.6/6 (10 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Dia de los Muertos - wakacje z duchami
Galeria (12)
Dia de los Muertos - wakacje z duchami
Dia de los Muertos - wakacje z duchami
Dia de los Muertos - wakacje z duchami
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.1
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.6
Transport
5.9
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Iza i Jacek 15.11.2021

Dia de los Muertos

Decyzję, aby pojechać na wycieczkę w tym szczególnym terminie podjęliśmy spontanicznie, pod wpływem emocji. Bajka Coco też miała w tym swój udział. Przelot był uciążliwy, męczący z przesiadką we Frankfurcie i 5 godzinnym oczekiwaniem na lot do Meksyku. O tych niedogodnościach każdy wiedział i starał się przygotować. Po przylocie sprawnie przetransportowano nas do hotelu. Autobus, którym podróżowaliśmy nowy i wygodny. Można było w nim zostawić kurtki i pamiątki. Kierowca bezpiecznie prowadził i zawsze starał się dowieźć nas jak najbliżej zwiedzanych obiektów. Hotele w których nocowaliśmy były przestronne i czyste. Większość hoteli pięknie położona, z cudownymi widokami. Czasem słabo działało WI-FI. Śniadania nieco monotonne, codzienna jajecznica, pasta fasolowa i słodkie pieczywo. Obiadokolacje smaczne i zawsze były świeże owoce. Pilotem wycieczki był p. Paweł, który na imprezę leciał razem z grupą. W przypadku wyjazdu objazdowego pilot to podstawa udanej imprezy. I tak było w tym przypadku. Pan Paweł jest profesjonalistą. W pracy taktowny, służył rada i pomocą. Posiadający imponującą wiedzę o historii, kulturze i zwyczajach miejscowej ludności. Był przewodnikiem po wszystkich zwiedzanych obiektach, dużo opowiadał w autokarze, doradzał gdzie pójść, gdzie zjeść. Również przewodnicy lokalni imponowali wiedzą i byli zawsze pomocni. Trasa wycieczki przemyślana i świetnie zorganizowana. Każdego dnia był czas wolny i mnóstwo przydatnych informacji jak go zagospodarować. Program wycieczki ciekawy i w pełni zrealizowany. Dia de Muertos - główny cel tej imprezy zmienia spojrzenie na to, co w życiu trudne do zrozumienia. Przebywanie w Meksyku w czasie tak ważnego dla nich i dla nas święta pokazuje, że to rodzina i bliscy są najważniejsi. I żyjemy tak długo jak pamięć o nas. Może warto nie zważając na różnice kulturowe przenieść choć trochę tego świętowania do naszych realiów, nie dopuszczać uczucia pustki i utraty bliskiego na zawsze lecz wierzyć, że w tych dniach jesteśmy razem.

6.0/6

EWA, POZNAŃ 25.11.2019

Wakacje z duchami, inne spojrzenie na te same obrzędy

Bardzo ciekawa formuła obejmująca święto zmarłych, które w Meksyku ma inny wymiar. Świetnie przygotowany program. Ogromne wyrazy uznania dla pana Pawła pilota imprezy. Ogromna wiedza, doskonałe zdolności organizacyjne, takt i umiejętność zintegrowania grupy.
Pokaż więcej opinii (8)

Meksyk - Filmowy świat Rainbow

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid! | R.pl

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid!

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje | R.pl

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem