Opinie klientów o Dia de los Muertos - wakacje z duchami

5.6 /6
10 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.6
Transport
5.9
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iza i Jacek 15.11.2021

Dia de los Muertos

Decyzję, aby pojechać na wycieczkę w tym szczególnym terminie podjęliśmy spontanicznie, pod wpływem emocji. Bajka Coco też miała w tym swój udział. Przelot był uciążliwy, męczący z przesiadką we Frankfurcie i 5 godzinnym oczekiwaniem na lot do Meksyku. O tych niedogodnościach każdy wiedział i starał się przygotować. Po przylocie sprawnie przetransportowano nas do hotelu. Autobus, którym podróżowaliśmy nowy i wygodny. Można było w nim zostawić kurtki i pamiątki. Kierowca bezpiecznie prowadził i zawsze starał się dowieźć nas jak najbliżej zwiedzanych obiektów. Hotele w których nocowaliśmy były przestronne i czyste. Większość hoteli pięknie położona, z cudownymi widokami. Czasem słabo działało WI-FI. Śniadania nieco monotonne, codzienna jajecznica, pasta fasolowa i słodkie pieczywo. Obiadokolacje smaczne i zawsze były świeże owoce. Pilotem wycieczki był p. Paweł, który na imprezę leciał razem z grupą. W przypadku wyjazdu objazdowego pilot to podstawa udanej imprezy. I tak było w tym przypadku. Pan Paweł jest profesjonalistą. W pracy taktowny, służył rada i pomocą. Posiadający imponującą wiedzę o historii, kulturze i zwyczajach miejscowej ludności. Był przewodnikiem po wszystkich zwiedzanych obiektach, dużo opowiadał w autokarze, doradzał gdzie pójść, gdzie zjeść. Również przewodnicy lokalni imponowali wiedzą i byli zawsze pomocni. Trasa wycieczki przemyślana i świetnie zorganizowana. Każdego dnia był czas wolny i mnóstwo przydatnych informacji jak go zagospodarować. Program wycieczki ciekawy i w pełni zrealizowany. Dia de Muertos - główny cel tej imprezy zmienia spojrzenie na to, co w życiu trudne do zrozumienia. Przebywanie w Meksyku w czasie tak ważnego dla nich i dla nas święta pokazuje, że to rodzina i bliscy są najważniejsi. I żyjemy tak długo jak pamięć o nas. Może warto nie zważając na różnice kulturowe przenieść choć trochę tego świętowania do naszych realiów, nie dopuszczać uczucia pustki i utraty bliskiego na zawsze lecz wierzyć, że w tych dniach jesteśmy razem.

6.0/6

EWA, POZNAŃ 25.11.2019

Wakacje z duchami, inne spojrzenie na te same obrzędy

Bardzo ciekawa formuła obejmująca święto zmarłych, które w Meksyku ma inny wymiar. Świetnie przygotowany program. Ogromne wyrazy uznania dla pana Pawła pilota imprezy. Ogromna wiedza, doskonałe zdolności organizacyjne, takt i umiejętność zintegrowania grupy.

6.0/6

Mateusz Jan, Gorzów Wielkopolski 11.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Niezwykły wyjazd, w niezwykłym okresie

Naszym marzeniem było odwiedzenie Meksyku w okresie 1. listopada. Obchody Dia de los Muertos przeżywaliśmy w jednej z małych miejscowości, gdzie mieszkańcy świętują w tradycyjny sposób (nie zmieniając swoich zwyczajów ze względu na turystów). Emocje pozostaną z nami do końca życia! Dodatkowo program uzupełniony jest głównymi atrakcjami centralnego Meksyku. Wyjazd spełnił nasze oczekiwania

6.0/6

Żaneta Blanka, Piekary Śląskie 14.11.2021

Podróż życia - Dia de los Muertos

Fantastyczny program, który realizowany jest tylko raz w roku, dzięki któremu możemy zobaczyć prawdziwy Meksyk, zrozumieć jego kulturę, podejście do Święta Zmarłych, a także posmakować lokalnej kuchni - oczywiście wielkie brawa dla pilota Pawła, który Meksyk zna jak własną kieszeń, to dzięki niemu mieliśmy tak dużo możliwość penetracji tego kierunku. Znajomość kultury, ludzi, lokalnych tradycji, sprawdzonych restauracji całkowicie wprowadziła nas w życie Meksyku. Ponieważ jest mało przydatnych informacji o tej imprezie, poniżej krótki opis - nie co się zwiedza, bo to już jest w programie bardzo ładnie opisane, ale jak przygotować się do tej wycieczki + na jakie hotele trafiliśmy przy objeździe i mniej więcej jak cenowo wychodzą pamiątki itd :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem