Opinie klientów o Dookoła Grecji

5.3 /6
1131 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Gliwice 04.09.2022

Księżyc to tylko w Grecji

Wspaniała wycieczka, wyśmienita wyprawa, wykwintna kuchnia a przede wszystkim w spaniali ludzie!

6.0/6

Renata Sagała 18.05.2017

Super Grecja

Była to nasza pierwsza objazdówka. Wybraliśmy się czteroosobową rodziną. Wszystko było super zorganizowane. Jako rodzina zawsze dostawaliśmy sąsiednie pokoje. Zakwaterowanie było nawet trochę powyżej naszych oczekiwań. Śniadania nie powalały, ale tak jest w większości hoteli. Program bardzo ciekawy, naprawdę Grecja "w pigułce". Byliśmy we wszystkich najważniejszych miejscach.Bez pośpiechu, z odpowiednią ilością czasu wolnego. Trafiła się nam fajna grupa, nie było spóźnialskich, nikt nie marudził. Zawsze była możliwość zjedzenia obiadu. Nie korzystaliśmy z obiado-kolacji, lecz zawsze mogliśmy pójść w jakieś fajne miejsce na coś pysznego i doświadczyć niezwykłej greckiej uprzejmości i gościnności. Pilotka, pani Olga Piechowska - po prostu rewelacyjna! Miała ogromną wiedzę o zabytkach, o historii, o kulturze i obyczajach. Poza tym kobieta niezwykle miła, taktowna i pomocna. Dziękujemy pani Olgo i serdecznie pozdrawiamy!

6.0/6

ANDRZEJ, JASŁO 24.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

dookola grecji

super polecam pani pilot rewelacyjna jak zresztą na każdej wycieczce ,organizacja super ,Już wybieramy się na kolejną wycieczkę myślę ,że wrażenia będą podobne

6.0/6

Łukasz, Rokietnica 27.06.2021

Grecja w pigłce

Bardzo fajny wyjazd dla ludzi lubiących historię. Polecamy przewodnika Marcina P. człowieka o ogromnej wiedzy na temat Grecji. Wycieczka zorganizowana w sposób profesjonalny. Pomimo obostrzeń kowidowych program został zrealizowany w całości. Zawsze były przerwy na zdjęcia, kawę .
1456283
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem