Opinie klientów o Dookoła Grecji

5.3 /6
1131 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.6
Transport
5.4
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Edyta, Warszawa 25.07.2022

Cudowny antyczny świat

Na wycieczce byliśmy wraz z mężem na początku lipca. Z serca wszystkim polecam. Wspaniała organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik, wspaniały pilot i przewodnik pan Marcin, niezapomniane krajobrazy, muzea i stanowiska archeologiczne. Wycieczka miała swój niezapomniany klimat, pomimo wielu odwiedzanych miejsc wszystko było bez pośpiechu i z nutką śródziemnomorskiej aury. W naszej ocenie najpiękniejsze były Delfy , Meteory oraz niezapomniane kąpiele morskie.

6.0/6

Piotr i Bożena 16.06.2024

Grecja objazd

Objazdówka wspaniała wszystko z naszej strony na 6,pilot P.Ewa wiedza, organizacja,kontakt na 6 ,polecamy.Ostatni termin przed upałami.

6.0/6

Monika 22.01.2020

Grecja w pigułce

Wycieczka objazdowa intensywna, ale nie męcząca. Pilot - Łukasz bardzo sympatyczny, z dużą wiedzą. Hotele na objeździe z reguły ok, chociaż to jednak Grecja, więc potrafi zaskoczyć architektura niektórych pokoi, ale wspominamy to z uśmiechem.Hotel Konstantin w Paralii mały i rodzinny, blisko plaży, w centrum. Plaża piaszczysta, miasteczko przyjazne turystom. Zakochałam się w Grecji po raz kolejny. Bez pamięci! Dziękuję Rainbow!

6.0/6

Stanisław, Warszawa 05.08.2014

Piękna Grecja

Jak w kilku zdaniach zawrzeć relację z bogatego w atrakcje wyjazdu? Trzeba samemu spróbować. O gustach nie dyskutuje się, ale szkoda byłoby poprzestać jedynie na samym wypoczynku.
1345283
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem