Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do USA (możliwa przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: r.pl/rozklady. Przylot do Los Angeles, odprawa paszportowa zgodnie z obowiązującymi procedurami wizowymi, transfer do hotelu w Los Angeles lub okolicy, odpoczynek i nocleg.

Dzień 2

Dzień 2

Zwiedzanie Los Angeles, światowej stolicy filmu. Naszą wizytę rozpoczniemy od Downtown, czyli centrum biznesowego, gdzie znajduje się Walt Disney Concert Hall, niezwykła sala koncertowa, zaprojektowana przez Franka Gehry’ego, której charakterystyczny kształt sprawia, że to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w mieście. W pobliżu znajduje się El Pueblo de Los Angeles, najstarsza część miasta, gdzie zobaczyć można Olvera Street – pełną życia, zabytkową ulicę, która oddaje ducha meksykańskiego dziedzictwa Los Angeles. W El Pueblo zobaczyć też można Avila Adobe, najstarszy dom mieszkalny w mieście, a także zabytkową Kaplicą Nuestra Señora Reina de Los Angeles. Stamtąd udamy się do Griffith Observatory, centrum obserwacji astronomicznych, ale także miejsca, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na miasto i kultowy znak Hollywood. A skoro Hollywood, to nie może zabraknąć obejrzenia przemysłu filmowego od kuchni – pojedziemy zatem do Warner Bros Studios na fascynującą wizytę, podczas której zobaczymy autentyczne plany filmowe, m.in. kultową kawiarnię z serialu "Przyjaciele", a także rekwizyty i kostiumy z filmów o Harrym Potterze czy Batmanie. Następnie wracamy do miasta poczuć gwiazdorską atmosferę. Zobaczymy Hollywood Walk of Fame, słynną aleję, gdzie znajduje się ponad dwa i pół tysiąca gwiazd z nazwiskami znanych osobistości z filmu, telewizji, muzyki i teatru. Zatrzymamy się przy Dolby Theatre, gdzie odbywają się ceremonie wręczania Oscarów, a na koniec udamy się do Rodeo Drive - luksusowej dzielnicy handlowej w Beverly Hills, gdzie znaleźć można butiki światowej sławy projektantów i sklepy najbardziej ekskluzywnych marek. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do portu. Zakwaterowanie w kabinach na statku Carnival Panorama. O 16:30 statek wyruszy w kierunku Cabo San Lucas.

Dzień 4

Dzień na morzu. Zachęcamy do skorzystania z atrakcji dostępnych na statku. Dla Gości poszukujących ekscytujących wrażeń, armator przygotował wodny park rozrywki, SkyRide® - absolutnie unikalną atrakcję, która pozwala pedałować na rowerze zawieszonym nad statkiem, oferując przy tym widoki na ocean, a także Sky Zone™ - pierwszy na morzu park trampolin. Do tego park linowy z instruktorem, występy muzyczne i komediowe, pokazy filmowe na dużym ekranie nad basenem, a także programy rozrywkowe dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych. Na deser – relaks w SPA albo spokojnej strefie tylko dla dorosłych.

Dzień 5

Dzień 5

O godz. 10:00 statek przypływa do portu w mieście Cabo San Lucas, położonym na południowym krańcu Półwyspu Kalifornijskiego w Meksyku. Teren wokół jest górzysty, plaże pokryte miękkim, złocistym piaskiem i otoczone surowymi skałami - efekt jest niezwykle malowniczy, a wisienką na torcie jest El Arco, czyli skalny łuk - położony na samym krańcu przylądka San Lucas, najbardziej charakterystyczne miejsce w okolicy, gdzie spotykają się wody Zatoki Kalifornijskiej i Oceanu Spokojnego. Za dodatkową opłatą (80 USD/ os.) proponujemy objazd panoramiczny okolicy w poszukiwaniu najpiękniejszych punktów widokowych. Powrót na statek. O 19:00 statek wypływa z portu w  Cabo San Lucas w kierunku La Paz.

Dzień 6

Dzień 6

O 8:00 statek przypływa do portu w Pichilinque w pobliżu La Paz, stolicy stanu Kalifornia Dolna Południowa. Centrum miasta urzeka spokojną atmosferą, kolorowymi budynkami kolonialnymi, przytulnymi kawiarniami, restauracjami oraz lokalnymi sklepikami. Można tu poczuć prawdziwego ducha Meksyku, zwłaszcza podczas spacerów po Malecón, promenadzie wzdłuż nabrzeża, która wieczorami tętni życiem. W ramach atrakcji fakultatywnej (dodatkowo płatnej 80 USD/ os.) proponujemy przejazd do La Paz, gdzie przespacerujemy się nadmorskim deptakiem, spróbujemy prawdziwych meksykańskich tacos, a następnie pojedziemy na najpiękniejszą plażę w okolicy, Playa Balandra. Powrót na statek. O 17:00 statek wypływa z portu w Pichilinque w kierunku Mazatlán.

Dzień 7

O 8:00 statek przypływa do portu w Mazatlán. Nie jest to typowy kurort, chociaż i tutaj spotkamy hotele, kawiarnie i sklepiki w tzw. Złotej Strefie. Wzdłuż wybrzeża biegnie promenada, która ciągnie się przez ok. 4 km, łącząc strefę hotelową ze starym miastem. Proponujemy spacer po starym centrum, gdzie zobaczyć możemy górującą nad miastem Bazylikę Niepokalanego Poczęcia, XIX-wieczny Teatr Ángela Peralta, czy urokliwy Plac Machado, z palmami i kolorowymi klombami, otoczony kolonialnymi budynkami. Na zakończenie wzgórze z latarnią morską, na którym znajduje szklany taras widokowy z piękną panoramą okolicy. Wspólna wycieczka po mieście jest dodatkowo płatna (50 USD/ os.). Powrót na statek. O 17:00 statek wypływa z portu w Mazatlán w kierunku Puerto Vallarta.

Dzień 8

Dzień 8

O 9:00 statek przypływa do portu w Puerto Vallarta, położonym na zachodnim wybrzeżu Meksyku nad Zatoką Banderas. Proponujemy wycieczkę fakultatywną (płatną dodatkowo 90 USD/os.), podczas której zwiedzimy centrum miasta, nazywane również Zona Romantica, zachwycające wąskimi, brukowanymi uliczkami, kolorowymi, kolonialnymi budynkami i gwarnymi placami, takimi jak Plaza de Armas, a także słynną promenadą wzdłuż wybrzeża, pełną artystów ulicznych. To właśnie tutaj odbywa się większość wydarzeń kulturalnych, festiwali i występów, nadając miastu niepowtarzalną atmosferę. Jednym z architektonicznych symboli Puerto Vallarta jest Kościół Matki Bożej z Guadalupe, którego wieża z koroną stanowi ważny punkt orientacyjny w mieście. Pojedziemy również do położonej niedaleko miasta destylarni, Finca 18, gdzie zobaczymy plantację agawy oraz poznamy proces produkcji tequili. Na koniec spróbujemy kilku lokalnych alkoholi. Powrót na statek. O 21:00 statek wypływa z portu w Puerto Vallarta w kierunku do Los Angeles.

Dni 9-10

Dni na morzu. Zachęcamy do skorzystania z atrakcji dostępnych na statku.

Dzień 11

Dzień 11

O 9:00 statek przybije do portu w Los Angeles. Wykwaterowanie z kabin. Śniadanie. Wyokrętowanie. Dla chętnych proponujemy dzień pełen wrażeń w parku rozrywki Universal Studios Hollywood (płatny dodatkowo), gdzie od ilości atrakcji można dostać zawrotu głowy - tutaj poza studio tour, podczas którego można zobaczyć kulisy produkcji filmowych i telewizyjnych, proponujemy przejazd kolejkami inspirowanymi filmami takimi jak "Jurassic World", "Harry Potter" czy "Transformers" oraz całkowicie zanurzyć się w różnych strefach tematycznych i zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. Pozostali mogą spędzić czas w Venice, dzielnicy Los Angeles, gdzie znajdują się kanały wzorowane na tych weneckich, a przy nich malownicze ścieżki spacerowe wśród urokliwych domów i mostków. Jest też szeroka plaża Venice Beach, a tuż przy niej kultowy deptak, Venice Beach Boardwalk, pełen sklepów, restauracji, barów oraz ulicznych artystów. To tu miłośnicy fitnessu i kulturyści prężą muskuły w siłowni na świeżym powietrzu, Muscle Beach. Jest też skatepark dla deskorolkarzy, Roller Skate Dance Plaza – dla fanów wrotek oraz Venice Art Walls – dla wielbicieli graffiti. Wieczorem przejazd na lotnisko w Los Angeles. Wylot do Polski.

Dzień 12

Przylot do Warszawy.

Uwagi do programu

- W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub niezawijaniu, do któregoś z portów wymienionych w programie, trasa rejsu może być też zmieniona przez armatora z przyczyn operacyjnych.
 -Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu
-Podczas trwania całego rejsu proponujemy dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne – płatne gotówką USD (zgodnie z informacją przy opisie wycieczek fakultatywnych).
-Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt minimum 200 USD/os. płatny gotówką (w recepcji na statku), kartą kredytową lub kartą płatniczą; wszystkie rozliczenia na statku mają charakter bezgotówkowy i przy wykwaterowaniu zakupione towary, usługi są odliczane od depozytu, a zwrot zwykle dokonywany jest w takiej samej formie, w jakiej przyjmowana była płatność.
- Kobiety powyżej 24 tyg. ciąży, niemowlęta do 24 miesiąca życia oraz osoby poniżej 18 lat życia (jeśli nie są pod opieką prawnych opiekunów) nie mogą odbyć rejsu i nie zostaną wpuszczone na statek. Kobiety w ciąży zobligowane są do posiadania zaświadczenia (w języku angielskim) z informacją o tygodniu ciąży oraz że przebiega ona w sposób prawidłowy.
- Na statek nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, m.in: żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych, świeżej żywności (np. warzywa i owoce), napojów alkoholowych oraz żadnych materiałów łatwopalnych. Zostaną one odebrane przy wejściu na statek, wzięte w depozyt i oddane przy zejściu ze statku.
- Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
- Walutą obowiązującą na statku: USD.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Statek Carnival Panorama - duży statek wycieczkowy, zbudowany w 2019 r., należący do o armatora „Carnival Cruises”. Statek składa się z 15 pokładów, ma ok.322 m dł., a załoga liczy około 1450 osób. Statek może zabrać na pokład 3960 pasażerów.

Kabiny: 1965 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny wyposażone są w 2 osobne łóżka lub jedno łóżko małżeńskie, posiadają: łazienkę (prysznic, toaleta, suszarka do włosów), toaletkę, telewizor, mini sejf oraz klimatyzację, Wi-Fi (za dopłatą).

- Kabina wewnętrzna bez okna. Zlokalizowane na pokładach, 1-2, 6-9.
- Kabina zewnętrzna z oknem lub "bulajem". W zależności od lokalizacji kabiny (pokładu) okna mają zróżnicowane rozmiary, kształty (możliwy "bulaj"- okrągłe okno) i widoki. Zlokalizowane na pokłądach 1-3.
- Kabina zewnętrzna z balkonem. Zlokalizowane na pokładach 6-11.
Istnieje możliwość zakwaterowania w kabinach 3- i 4-osobowych na potwierdzenie i zależy od aktualnej dostępności na statku. W celu zamówienia takiej kabiny prosimy o kontakt z naszym Konsultantem.

Do dyspozycji gości: recepcja, windy, restauracje i bary zlokalizowane na różnych pokładach, tarasy słoneczne z leżakami i parasolami, kilka basenów, jacuzzi na świeżym powietrzu, zjeżdżalnia wodna Twister, strefa dla dorosłych (pow. 21 lat), sklepy wolnocłowe, galerie sztuki, kawiarenka internetowa (WLAN), biblioteka, kluby dla dzieci z podziałem na grupy wiekowe, Spa, centrum fitness, mini golf, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, bilard, park trampolin, kasyno, teatr, kino 3D a także liczne bary i salony klubowe. Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, bingo, karaoke itp.

Usługi typu: Internet, fax, telefon, masaże, zabiegi kosmetyczne, pralnia, usługi medyczne, zajęcia z instruktorem, SPA itp. są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są karty kredytowe.

Wyżywienie: 3 posiłki - śniadania, lunche i kolacje w restauracjach głównych i bufetowych, wybrana restauracja à la carte; przekąski, lody, mrożony jogurt - dostępne całą dobę w wybranych lokalach; kawa, herbata, woda, ice tea, soki (dostępne z dystrybutorów w restuaracji bufetowej). Dodatkowo płatne - oferta kulinarna pozostałych restauracji; napoje alkoholowe do obiadów, kolacji oraz między posiłkami (alkohol jest sprzedawany osobom, które ukończyły 21 lat; osobom w wieku 18 – 20 lat – za zgodą prawnych opiekunów).
Obowiązkowe napiwki (ok. 18 USD/os. dziennie) nie są wliczone w cenę resju i są płatne na miejscu.

Dodatkowo płatne pakiety (do nabycia na statku):

Pakiet napojów bezalkoholowych "Bottomless Bubbles"
Pakiet jest idealną opcją dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z napojów gazowanych i soków podczas wakacji. Obejmuje on nielimitowaną ilość niżej wymienionych napojów na czas trwania rejsu – we wszystkich barach i restauracjach:
- Napoje gazowane: Pepsi, Diet Pepsi, Pepsi Zero Sugar, Pepsi Decaf, Sierra Mist, Sierra Mist Zero Sugar, Mug Root Beer, Mountain Dew, Diet Mountain Dew, woda mineralna Bubly o smaku czarnej jagody lub limonki.
- Soki: pomarańczowy, żurawinowy, pomidorowy, ananasowy, grejpfrutowy.

Pakiet All-Inclusive "Carnival Cheers"
Świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do szerokiej oferty napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Pakiet obejmuje:
- Napoje gazowane i bezalkoholowe „Frozen Cocktails“,
- Wszystkie alkohole, w tym koktajle, piwo i wino podawane w szklankach/kieliszkach (nieprzekraczające ceny 20 USD za porcję)
- Napoje: Rocky Star, Powerade, Honest Tea
- Specjalistyczne kawy i herbaty podawane w głównych salach restauracyjnych, restauracjach tematycznych i kawiarniach,
- Butelki wody 500ml serwowane w barach i lounge barach,
- Butelki wody o większej pojemności (1 litr i 1,5 litra) - w głównych salach restauracyjnych i restauracjach tematycznych,
- Woda witaminowa, woda kokosowa,
- 25% zniżki na ceny z menu dla dowolnego alkoholu, koktajlu lub wina podawanego w kieliszku, które kosztują więcej niż 20 USD za porcję,
- 25% zniżki na ceny z menu dla wina i szampana w butelkach oraz większych butelek wody kupowanych poza głównymi salami restauracyjnymi lub restauracjami tematycznymi
- 25% zniżki na ceny z menu dla wszystkich zajęć i warsztatów dotyczących napojów.

Uwaga! Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie go przez wszystkich pasażerów w kabinie na czas całego rejsu. Na statku obowiązuje zakaz wnoszenia napojów (w tym alkoholi) z zewnątrz.

Ograniczenia obowiązujące w pakiecie:

- Minimalny wiek: 21 lat
- Pakiet musi być zarezerwowany na cały czas trwania rejsu
- Dostępny wyłącznie przy rezerwacji pakietu dla wszystkich pełnoletnich pasażerów w tej samej kabinie – pasażerowie niepełnoletni muszą zarezerwować pakiet "Bottomless Bubbles"
- Przy każdym pojedynczym zamówieniu drinka - dostępny tylko jeden napój na osobę i zamówienie (jedna osoba nie może zamówić na raz kilku drinków)
- Brak możliwości refundacji pakietu
- Maksymalnie 15 napojów alkoholowych może być zakupionych w ciągu 24 godzin (od 6:00 do 18:00)
- Pakiet obowiązuje tylko na pokładzie – nie dotyczy zamówień napojów na prywatnych wyspach armatora: Half Moon Cay i Princess Cays na Bahamach

Pakiety Wi-Fi

Pakiet Social Wi-Fi
Dostęp do najpopularniejszych serwisów społecznościowych i aplikacji, w tym Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn, Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat oraz najpopularniejszych stron linii lotniczych.

Pakiet Value Wi-Fi
Dostęp stron jak wyżej, a także: stron z wiadomościami, rozrywką (bez stron strumieniowych), sportem, pogodą, bankowością i finansami. Szybsze prędkości niż w pakiecie Social.

Pakiet Premium Wi-Fi
Dstęp do wszystkich stron dostępnych w pakietach Social i Value z najszybszym możliwym połączeniem na pokładzie. Pakiet Premium również obsługuje aplikacje takie jak Zoom, Skype i Teams dla połączeń wideo, tam gdzie zasięg na to pozwala. Dostęp do strumieniowania wideo i muzyki (takie jak Hulu, Spotify, Pandora); Netflix dostępny przez konto/aplikację Netflix.

Uwaga! Żaden z pakietów nie obsługuje połączeń Wi-Fi zależnych od sieci komórkowych ani usług Facetime.

Wizy

Obywatele Polski mają obowiązek posiadania ważnego paszportu (nie może być to jednak paszport tymczasowy) oraz ESTA (Electronic System for Travel Authorization) bądź wizy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki.

UWAGA!

• ESTA nie gwarantuje otrzymania zezwolenia na wjazd do USA. Decyzję o wydaniu pozwolenia na przekroczenie granicy USA podejmuje inspektor imigracyjny w punkcie granicznym;
• Nawet jeśli poprzednio obywatel Rzeczpospolitej Polskiej wjechał bez problemów do Stanów Zjednoczonych, mimo wcześniejszego przekroczenia dozwolonego czasu pobytu w USA, nie oznacza to, że będzie wpuszczony ponownie. W miarę udoskonalania i powiększania baz danych stosowanych podczas kontroli wjazdowej wzrasta prawdopodobieństwo wykrycia przez oficera imigracyjnego wcześniejszego naruszenia przepisów;
• zatajenie informacji o poprzednim przedłużonym pobycie uważane jest za świadome wprowadzenie w błąd i prowadzi do dożywotniej odmowy wydania wizy;

Kto nie może starać się o autoryzację w systemie ESTA?

• osoby, którym w przeszłości odmówiono wizy lub które "miały problemy mogące wpłynąć na prawo do otrzymania wizy, takie jak wyrok sądowy lub złamania prawa imigracyjnego USA”
• Program ruchu bezwizowego nie obejmuje też osób, które po 1 marca 2011 roku odwiedziły Koreę Północną, Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Syrię, Jemen lub Kubę. 

W przypadku braku otrzymania autoryzacji ESTA można ubiegać się o wizę w amerykańskiej ambasadzie lub konsulacie. Szczegóły (koszty, sposób aplikacji) na stronie: http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html

Z posiadania ESTA zwolnione są osoby, posiadające ważną amerykańską wizę wjazdową. Posiadający wizę B1/B2 mogą zgodnie z prawem nadal podróżować do USA, wykorzystując tę wizę do ostatniego dnia jej ważności – czyt. „expiry date”.
Zgodnie z prawem można aplikować o wjazd nawet w ostatnim dniu ważności wizy, ale to urzędnik na granicy określa na ile dana osoba otrzyma prawo pobytu i to jest nadrzędne od daty ważności samej wizy.
Czas rozpatrywania ESTY przez Urząd Imigracyjny Stanów Zjednoczonych nie jest identyczny. Informujemy, iż Biuro Podróży Rainbow Tours S. A. nie ponosi odpowiedzialności za zwłokę w rozpatrzeniu wniosku o ESTA, leżącą po stronie Urzędu Imigracyjnego USA oraz za odmowę wydania ESTA, wynikającą z przyczyn niezależnych od Biura Podróży Rainbow Tours S.A. 

Gotowe ESTA Klienci odbierają na stanowisku Rainbow na lotnisku. 

W przypadku osób podróżujących na podstawie paszportu wydanego przez kraj inny niż Polska klienci zobligowani są do sprawdzenia w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych przepisów celnych ich obowiązujących.

Świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi do/z USA (Warszawa - Los Angeles - Warszawa, możliwe międzylądowania), zakwaterowanie (razem 8 noclegów) na statku Carnival Panorama (dokładne opisy kabin znajdują się w systemie rezerwacyjnym i na stronie internetowej r.pl), 2 noclegi w Los Angeles **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku (dokładny opis statku na stronie obok), transfery: lotnisko-hotel-statek-lotnisko w Los Angeles, wyżywienie podczas rejsu jak w opisie statku (bez napojów alkoholowych i butelkowanych), opiekę polskiego pilota, podatki portowe, opłaty serwisowe, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wizy amerykańskiej, napojów alkoholowych i butelkowanych na rejsie, depozytu min. 200 USD płatnego w pierwszym dniu rejsu (gotówką lub kartą), obowiązkowego pakietu płatnego u pilota na miejscu (bilety wstępów w Los Angeles, opłaty serwisowe na statku, napiwki, system TGS) w wysokości ok. 436 USD/ os., wycieczek fakultatywnych podczas rejsu, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej
1 / 32

Dwie Kalifornie - rejs wzdłuż Riwiery Meksykańskiej

Za osobę13 756
Razem
27 513 zł
Zaliczka 10% 2 750 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie
Zdjęcie mapy
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi do/z USA (Warszawa - Los Angeles - Warszawa, możliwe międzylądowania), zakwaterowanie (razem 8 noclegów) na statku Carnival Panorama (dokładne opisy kabin znajdują się w systemie rezerwacyjnym i na stronie internetowej r.pl), 2 noclegi w Los Angeles **/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku (dokładny opis statku na stronie obok), transfery: lotnisko-hotel-statek-lotnisko w Los Angeles, wyżywienie podczas rejsu jak w opisie statku (bez napojów alkoholowych i butelkowanych), opiekę polskiego pilota, podatki portowe, opłaty serwisowe, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wizy amerykańskiej, napojów alkoholowych i butelkowanych na rejsie, depozytu min. 200 USD płatnego w pierwszym dniu rejsu (gotówką lub kartą), obowiązkowego pakietu płatnego u pilota na miejscu (bilety wstępów w Los Angeles, opłaty serwisowe na statku, napiwki, system TGS) w wysokości ok. 436 USD/ os., wycieczek fakultatywnych podczas rejsu, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.

Atuty oferty

Słoneczna Kalifornia • dwa dni w Los Angeles • Cabo San Lucas • La Paz • Mazatlán • Puerto Vallarta • Zatoka Kalifornijska • statek Carnival Panorama**** • w cenie: wyżywienie FB • polski pilot na pokładzie statku
Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Objazd

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Pokoje

Kabina wewnętrzna

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 17 m2 | 1 pomieszczenie

Ostatnie 2 pokoje

bez dopłaty

Kabina zewnętrzna z oknem

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 17-20 m2 | 1 pomieszczenie

+1 268

zł/Pokój

Kabina zewnętrzna z balkonem

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 20-22 m2 | 1 pomieszczenie | Balkon / taras

+3 268

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem