Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam

5.4/6 (246 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam
Galeria (10)
Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam
Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam
Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.2
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.2
Wyżywienie
5.4
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Jolanta, --- 23.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Cudowna Wycieczka

Fantastyczna wycieczka do serca Egiptu. Doskonały przewodnik wyczerpująco opowiedział o zabytkach z czasów faraonów, Doskonały hotel Sataya zapewnił wyśmienite posiłki i wygodny nocleg. Pojechałam do Egiptu spełnić marzenia i to się udało w 100%. Na pewno tam jeszcze wrócę zobaczyć inne rejony

6.0/6

Arkadiusz 31.03.2022

Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam

Wspaniała wycieczka i super program, który nie był przeładowany, a jednocześnie nie można było się nudzić i mieć wrażenie, że coś zostało pominięte. Trafił nam się bardzo sympatyczny przewodnik Mohamed. Pilot Tour Leader, który nie tylko miał ogromną wiedzę o swoim kraju, ale umiał ją przekazać w sposób taki, że każdy z ciekawością słuchał o piątej świątyni z rzędu :) Dodatkowo Mohamed starał się każdemu pomóc nawet gdy wykraczało to z jego "zakresu obowiązków" i tworzył wokół siebie przyjacielską aurę wołając do grupy tytułowym "Habibi" :) W programie wycieczki oprócz pierwszej i ostatniej nocy był rejs statkiem, z którego schodziło się na ląd na zwiedzanie. Był to mój pierwszy raz w takim trybie i okazało się, że jest to wspaniałe połączenie odpoczynku i aktywnego poznawania kraju faraonów! Zachwycające widoki podczas rejsu Nilem i możliwość relaksu na statku z basenem na ostatnim piętrze, a jednocześnie zwiedzenie kilkunastu różnorodnych atrakcji to idealne połączenie. W zależności od wykupienia wycieczek fakultatywnych program mógł być dość intensywny, ale brak konieczności długich dojazdów autokarem i zamiast tego widoki ze statku rekompensowały pobudki o 5 rano. Jedzenie na statku przepyszne, każdy wychodził z posiłków przejedzony. Jednakże nie polecam brania all inclusive na statku, gdyż częste schodzenie ze statku uniemożliwia korzystanie z tej opcji w pełni. Polecam za to wybrać się na wycieczki fakultatywne do Abu Simbel i Luxor nocą - niezapomniane wrażenia gwarantowane.
Pokaż więcej opinii (244)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem