Last minute Egipt Hurghada

Wakacje last minute w Hurghadzie – najstarszym kurorcie turystycznym Egiptu

Co warto wiedzieć o Hurghadzie?

Hurghada dawniej była niewielką wioską rybacką, jednak obecnie stała się jedną z najbardziej znanych miejscowości w całej Afryce Północnej. Jeżeli zawsze chciałeś ponurkować w Morzu Czerwonym, wczasy last minute w Hurghadzie będą doskonałym pomysłem! To, co wyróżnia ten niesamowity kurort, to przede wszystkim malownicze rafy koralowe, ale też bliskość pustyni, piękny łańcuch górski, dość spokojna okolica i złote, piaszczyste plaże. To raj dla miłośników sportów wodnych – zwłaszcza nurkowania i snorkelingu. Średnie temperatury są tu dość wysokie (zarówno powietrza, jak i wody). Chcesz spędzić wakacje życia? Leć do Hurghady!

Hurghada – wymarzone wakacje last minute

Jeżeli chcesz odwiedzić arabski bazar, wybierz się do jednego z dwóch centrów – Sakkala bądź Al. Dahar. A może nigdy nie nurkowałeś? Warto będzie udać się do jednej ze szkoły nurkowej, aby podszkolić się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Za dnia będziesz mógł plażować w Hurghadzie aż do godzin wieczornych, z kolei nocą możesz pokusić się o wyjście do jednego z licznych barów, dyskotek bądź klubów. Wolisz starożytne cuda świata i podziwianie mitycznych skarbów faraonów? Warto będzie udać się zatem w głąb Egiptu, np. do Kairu. Last minute w Hurghadzie z całą pewnością należeć będzie do niezapomnianych!

Gdzie nocować w Hurghadzie?

Wszystko zależy, czego szukasz. W regionie El Gouna (ok. 25 km od Hurghady) znajdziesz oferty last minute nowoczesnych kurortów. W Maakadi Bay, położonej ok. 35 km od Hurghady, będziesz z koli mógł podziwiać najpiękniejsze rafy koralowe Egiptu. W Safadze znajdziesz zaś kurorty, jakie położone są na… ekologicznie czystym piasku! Z kolei wiele hoteli znajduje się w malowniczej zatoce Lotus Bay. A może golf w Soma Bay? Decyzja należy do Ciebie! Chcesz poznać smak Egiptu i przeżyć egzotyczne wakacje? Prawdziwie arabskie souki, urozmaicone życie nocne, szeroka gama sportów wodnych i liczne atrakcje na pustyni czekają na Ciebie!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon