Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

Marsa Alam All inclusive

Ładowanie...

trwa wczytywanie
All inclusive w Marsa Alam
Flaga Państwa

All inclusive w Marsa Alam

Wakacje w cieniu piramid

Egipskie Marsa Alam to jeden z najpiękniejszych kurortów nad Morzem Czerwonym. Położny jest niespełna 300 kilometrów na południe od Hurghady, dysponując własnym portem lotniczym, co bardzo ułatwia podróżowania do tej części Egiptu. Region Marsa Alam jest bardzo zielony jak na egipskie warunki, zachwycając swym dziewiczym wybrzeżem, stanowiącym dom dla wielu wyjątkowych gatunków roślin i zwierząt. Najpiękniejszy świat kryje się jednak pod wodą, o czym przekonają się wszyscy fani nurkowania czy snorkelingu.

Bajkowe rafy koralowe

Wakacje w Marsa Alam to świetna okazja do odkrycia bogactwa podwodnego świata, który zrobi wrażenie na nawet na najbardziej wybrednych podróżnikach. Stańcie oko w oko w majestatycznymi żółwiami wodnymi, odkryjcie niezwykłą rafę koralową, która rozciąga się pod wodą na około 200 km. Oprócz żółwi, czekają tu na Was również delfiny, barakudy, graniki, skalary, rogatnice Picasso, a także baśniowo wyglądające mureny. Rafa Fury Shoal kusi turystów barwnymi koralowymi kanionami pośród koralowców. Dodatkowo na dnie morza ukryte są wraki statku żaglowego oraz holownika. Najpiękniejsze części rafy zlokalizowane są w okolicy Abu Dabbab, Abu Dabur Reef, Marsa Asslai i Elphistione. All inclusive w Marsa Alam to najlepszy wybór dla tych, którzy lubią wygrzewać się na piaszczystych plażach, jak i aktywnie wypoczywać w wodzie.

Nowoczesne baza hotelowa

Elementem, który przyciąga wielu do Marsa Alam jest również znakomita infrastruktura turystyczna. Miasto zbudowane jest według określonego planu, a jego rozwój następuje w sposób planowy i uporządkowany. Dlatego też hotele powstaje w eleganckich dzielnicach o idealnie uporządkowanych ulicach, aby zagwarantować jak najlepszą jakość wypoczywającym. Pry projektowaniu bazy noclegowej brane są również pod uwagę uwarunkowania kulturowe regionu. Dlatego też np. w Marsa Alam poczujemy mocno duch eko turystyki. Do dyspozycji turystów oddawane są też kamienne domy, nawiązujące do mieszkań rdzennych mieszkańców. Niezależnie od tego, który z hoteli wybierzecie na swoje wczasy all inclusive, możecie być pewni, że pobyt w Marsa Alam zostawi wspaniałe wspomnienia do końca życia!

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem