Opinie klientów o Egzotyka Light - Bohol

5.8 /6
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.8
Program wycieczki
5.6
Transport
5.2
Wyżywienie
5.4
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MILAN MICHAŁ, Biała Podlaska 07.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Egzotyka Light - Bohol objazdówka i wypoczynek

Wycieczka objazdowa super zorganizowana i bardzo dobry przewodnik Pani Joasia Hotel Bohol Beach Club ekstra położony przy pięknej plaży ceny w restauracji i barze jak na ulicy polecam!!!

6.0/6

Janusz, Rybnik 04.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Super Filipiny

To nasz drugi wyjazd typu "light",ii jesteśmy super zadowoleni, ponieważ tego typu wczasy oprócz zwiedzania dają możliwość odpoczynku po zwiedzaniu a jednocześnie jest jeszcze możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych.

6.0/6

Joanna 04.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Rajskie wakacje

Program obejmował większość atrakcji które można zaliczyć na wyspie Bohol i okolicach. Pozostałe można ogarnąć podczas pobytu, gdyż jest wystarczająco czasu by to zrobić jak i odpocząć. Wyjazd idealny by nacieszyć się snurkowaniem w krystalicznie czystej wodzie. Urozmaicone i niezapomniane wrażenia z pływania z rekinami, żółwiami, ławicami sardynek. Cudne tarsjusze:) Na pobyt polecam hotel BBC. Byłoby idealnie gdyby do wycieczki dołączyć Palawan chociaż na 2 dni.

6.0/6

Lidia 😊 27.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Bajkowy Bohol

Wyjazd na Bohol to prawdziwa przyjemność i relaks. Profesjonalna i miła Pani Kasia zadbała o wszystko. O wiedzę ale i wszystko co niezbędne do wszelkich wycieczek fakultatywnych. Hotele w części objazdowej bez zarzutu a wręcz miła niespodzianka, że w takim standardzie. Mile będę wspominać tą azjatycką przygodę. Pozdrawiam serdecznie🥰🌴🌴🦋🌞
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem