Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.1
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Transport
5.4
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Michał, Zawiercie 16.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Oferta nie zgodna z programem

Program nie jest zgodny z ofertą na miejscu. Nasz urlop został podzielony, 1 dzień przyjazd , 2 dzień wypoczynek ( zmiana pokoju 4 razy) 3 wycieczka fakultatywna, 4-5 wypoczynek 6 wycieczka , 7 wypoczynek, 8 wyjazd. przez takie ułożenie wakacji trudno było odpocząć . Ogólnie Kuba mega fajna ale trzeba trochę zmienić swoje nastawienie i oczekiwania.

3.0/6

Ewa Katarzyna 15.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Zmiana hotelu na niższy standard w dniu przyjazdu:(

Zmieniono nam hotel na dużo gorszy. Dowiedzieliśmy się o tym po przylocie. W restauracji były brudne naczynia. Na zewnątrz wieczorami smród, ze nie można otworzyć okna.

2.5/6

Beata, Lodz 16.01.2020

mini objazdówka po Kubie

Wycieczka Light - Kuba - Varadero to 2 wycieczki : do Hawany i do Trynidadu . Wycieczka do Hawany bardzo ciekawa, pilot pan Damian uśmiechnięty , bardzo dobrze przygotowany i życzliwy. Atrakcyjny przejazd starymi samochodami po Hawanie. Wycieczka do Trynidadu trochę rozczarowuje. Długi ( ponad 4 godziny przejazd)i w końcu małe , kolonialne miasteczko, które w porównaniu z hawaną to senna prowincja. Ciekawe są widoki po drodze do Trynidadu : wsie bardzo ubogie, ludzie stojący przy drodze w oczekiwaniu na transport i przyroda ... Polecam dodatkowo płatną wycieczkę na Cayo Blanco ale o ile to możliwe małym katamaranem ( organizuje biuro kubańskie- przedstawiciel w hotelu koło recepcji). Przepiekna wyspa , białe plaże , ciepły ocean. W samym Varadero polecam przejazd turystycznym autobusem po całym półwyspie ; marina , nowoczesne hotele. park narodowy.

2.5/6

KasiaA 09.03.2017
Termin pobytu: marzec 2017

najlepiej wybrać inny hotel

Byliśmy tam w pierwszym tygodniu marca. Zdawaliśmy sobie sprawę dokąd jedziemy i że nie należy spodziewać się Bóg wie czego.... Ale nie byliśmy przygotowani na zagrzybiony i śmierdzący pokój w piwnicy, brudne i podarte ręczniki (zapisy w recepcji na ich wymianę), zapisy na płatny sejf - lista chętnych opiewała na 1,5 strony!, zamykanie restauracji przed gośćmi - bo za dużo ich weszło (i wpuszczanie po jednej osobie do środka). Nie zwykliśmy także czekać 15-20 minut na przyniesienie sztućców do posiłku, ani na jedzenie bez picia. Samemu nie wolno się obsłużyć - "proszę usiąść do stolika zaraz przyniosę sztućce" usłyszałam, gdy po ok. 15 minutach siedzenia przed talerzem z jedzeniem poszłam sama wziąć widelec. Gdy raz upomnieliśmy się o kawę dostaliśmy ją w brudnej, używanej filiżance. Ciągle brakowało filiżanek, talerzyków i miseczek. Kelnerzy zdawali się pracować za karę, obsługa w recepcji niemiła za wyjątkiem jednej Pani. Hotel ogólnie czasy świetności ma już dawno za sobą, z pewnością nie zasługuje na 4 gwiazdki (nadmienię, iż na opaskach all i na kosmetykach jest ich aż 5! - ja dałabym najwyżej 2,5. jedynie otoczenie hotelu zadbane - uklon w stronę panów ogrodników. Generalnie nie jesteśmy wymagającymi turystami, ale uważamy, że jakieś minimum powinno być zachowane. Niejednokrotnie byliśmy w lepszych od tego hotelach 3 gwiazdkowych. Jedyne co rekompensuje te niedostatki to piękna piaszczysta plaża i turkusowy ocean, no i oczywiście gorące słońce zimą :) Karty do WIFI po 2 CUC teoretycznie za 1h, ale to tylko teoria, bo łącze jest tak słabe i tak wielu chętnych, że nam przez 40 minut udało się połączyć tylko na chwilę - ciągle zrywało połączenie i trzeba było od nowa wpisywać login i hasło. Szkoda pieniędzy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem