Opinie klientów o Egzotyka Light - Kuba - Varadero

3.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Intensywność programu
4.2
Obsługa hotelowa
3.5
Pilot
5.1
Plaża
5.0
Pokój
3.8
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.9
Transport
5.4
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

1.0/6

Magdalena 16.10.2014

hotelu Palma Real unikać za wszelką cenę!

Porównanie ceny do jakości wypada bardzo źle. Jest drogo, a oferta hotelowa i jedzenie wypada blado. Sytuację ratuje przepiękna plaża i morze. Kuba - piękny kraj, ale nie polecam zwiedzania w sposób zorganizowany, tylko indywidualnie (da się bez problemu). Jeśli spędzamy urlop tylko stacjonarnie i nastawiamy się np. na doznania kulinarne, to odradzam. Można to zobić w innym kraju z lepszym efektem i za mniejsze pieniądze. Generalnie nie ma znaczenia biuro organizujące wyjazd. Wszystkich turystów traktują tymi samymi standardami. Na Kubie niczego się nie wyrzuca, jedzenia też. Więc można trafić na jedzenie z poprzednich posiłków, co w tym klimacie jest ryzykowne. Jeśli ktoś ma wrażliwy żołądek, to będzie to dla niego prawdziwe wyzwanie. Ciekawym doświadczeniem jest kontakt z krajem o tym ustroju i ludźmi z mentalnością słusznie minionej epoki (pracujących w przemyśłe turysycznym). Dla tych, co pamiętają PRL - doznania bezcenne :-) Podsumowując - bardzo piękny i ciekawy kraj, wszędzie muzyka, rum, stare samochody, cygara - jeśli ktoś lubi... Barzo warto odwiedzić, nie z biurem podróży.

1.0/6

Gosia, Poznań 28.03.2014

Noclegownia.

Zdecydowanie katastrofa a nie hotel. Śmierdzące materace wymieniane przez obsługę, powyrywane drabinki do zejść basenowych, nieczynne windy, wyraźna klasyfikacja części bliżej i dalej zlokalizowanej od lobby - a niestety polakom przydzielana jest ta dalsza, która robi wrażenie akademika studenckiego.Te 4* to chyba sobie kubańczycy sami namalowali.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem