Opinie klientów o Dumaluan Beach Resort

5.4 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
2.0
Obsługa hotelowa
4.5
Plaża
6.0
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

GRZEGORZ WOJCIECH Woźnicki, Poznań 19.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Miły, niedrogi hotel w pięknym klimacie Filipin

Samodzielny domek z obszernym pokojem i dużą lazienka. W pokoju duże, wygodne łóżko. Cisza i spokój. Wszędzie blisko - na plażę, na basen do restauracji. Podczas kolacji muzyka na żywo. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone z przewagą kuchni filipińskiej. Obsługa bardzo kulturalna i sympatyczna. Mały sklepik z podstawowymi produktami.

6.0/6

BARBARA, KATOWICE 27.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Dumaluan Hotel

Przyjemny,spokojny,bezpośrednio przy plaży,domek zaraz przy basenie.W spokojnej okolicy .Polecam osobom,które lubią właśnie spokój.

5.5/6

jkmm@op.pl 11.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Best Western

2 dni przed wylotem do Filipin zmieniono mi hotel z Dumaluan Beach Resort / 2 */ na Best Western /4*/. I jak się okazało to była bardzo dobra zamiana. Hotel jest świetnie wyposażony, pięknie położony- bezpośrednie zejście na plażę. Wyposażenie pokoju robi wrażenie na plus. Obsługa dyskretna i życzliwa. Z pokoju na parterze robiłem krok i byłem już w basenie . Śniadania to miód w gębie-urozmaicone i wszystkich zadowolą. Co wieczór były koncerty przy restauracji hotelowej a to rock, a to jazz, a to karaoke, a to solo gitarowe. Hotel w pełni zasługuje na 4 gwiazdki. I tylko jedna uwaga. Po przyjeździe na Panglao autobus nie może podjechać pod hotel, gdyż jest wąska kamienista droga. Po przyjeździe autobusu podjeżdża pod niego bus hotelowy i przewozi ludzi do hotelu-dystans 200 m. W okolicy hotelu mnóstwo knajpek blisko plaży na długości około 1 km- koszt posiłku między 6-10 usd. Ale płatność tylko w peso. Od hotelu blisko do centrum gdzie jest mnóstwo sklepów i kantorów wymiany. Ze wszech miar polecam ten hotel.

4.0/6

Małgorzata, Zopowy 31.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Hotel Dumaluan

Hotel pięknie położony przy szerokiej plaży. Plaża sprzątana codziennie .Hotel skromny ale klimatyczny .W pokojach lodówka klimatyzacja .Poprosiliśmy o czajnik i dostaliśmy go. Mały basen najczęściej pusty .Mało gości w większości na 1 lub 2 noce. Hotel w otoczeniu ładnego zadbanego ogrodu. Wszędzie blisko do baru, recepcji ,sklepiku .Do najbliższej wioski gdzie można zrobić zakupy spożywcze spacerem 20 minut. Pokoje sprzątane na życzenie .Na plaży brak leżaków ( a szkoda po plaża zachwyca ). Śniadania bardzo skromne najczęściej ryż, ryż i ryż do tego jakieś warzywo. Pieczywo na życzenie ,herbata też na życzenie. O owocach zapomnij. Obsługa raczej się nie przykłada ( bardzo słabo).Np na stołówce sterty brudnych naczyń a 4 kelnerów zajętych jest obserwacją telefonu itp. Przydał by się menager który pogoniły by to całe towarzystwo .Miałam wrażenie że to obsługa jest na wczasach ,pełen luz .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem