Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Francja Last Minute

Zarezerwuj oferty z datą wyjazdu do 8 tygodni od dziś

Last minute Fracja
Flaga Państwa

Last minute Fracja

Romantyczne Last Minute we Francji

Słynąca z przepysznych serów, wina, zabytków czy malowniczo położonych miast. Inspirująca dla wielu pokoleń muzyków, malarzy czy rzeźbiarzy, Francja jest wciąż często wybieranym kierunkiem przez wielu gości. To tu znajdują się najbardziej eleganckie budynki, galerie czy muzea skrywające prawdziwe arcydzieła sztuki czy mody. Przez wielu Francja uznawana jest również za najbardziej romantyczny kraj na świecie, a Paryż za stolicę miłości. Podaruj sobie i bliskim niesamowity prezent i wybierz się z nami w magiczną podróż Last Minute do Francji.

Last Minute we Francji – malownicze regiony

Kojarząca się z polami lawendy i uroczymi pagórkami Prowansja, przygraniczna Alzacja z piękną zabudową czy piaszczysta, tajemnicza Normandia. Niezależnie od tego, który region Francji wybierzemy, w każdym znajdziemy wiele ciekawych miejsc i zakątków. Śródziemnomorski klimat miast Prowansji ze słynnym Awinionem na czele da się odczuć nie tylko w powietrzu. Dominują urocze, małe uliczki, ciasna zabudowa, kafejki czy restauracje. Nieodkryta Normandia skrywa świątyń i zabytków, ze słynnym klasztorem na wzgórzu Mont Saint Michel na czele. Monumentalna budowla, górująca nad miastem widoczna jest już z odległości kilku. Lazurowe Wybrzeże to między innymi malownicza miejscowość Eze. Ta średniowieczna wioska położona jest na skalistym wzgórzu, zapewniając niesamowity widok na bezkresne morze. Last Minute we Francji to także świetna okazja, aby odwiedzić Monaco, europejską stolicę luksusu i szyku.

Zakochaj się w Paryżu – Last Minute we Francji

Pola Elizejskie, Wieża Eiffla, Luwr czy Wersal to tylko niektóre z najpiękniejszych zakątków Paryża. Odkryj je wszystkie podczas wyjazdu Last Minute do Francji! Przechadzając się Polami Elizejskimi, miniemy wiele z najbardziej charakterystycznych symboli Paryża – słynny Ogród Jardin des Tuileries czy Plac Concorde, pomnik Joanny d’Arc czy w końcu sam Luwr. Oprócz tego będziemy mogli podziwiać kunsztownie budowane kamienice, bogato zdobione kościoły czy urocze place. Punktem obowiązkowym jest również wizyta na Montmartre – dla wielu najbardziej paryskiej z dzielnic Paryża. Spacer wzdłuż Sekwany może być z kolei niezwykle romantycznym przeżyciem i okazją, aby powiedzieć bliskiej osobie, że się ją kocha. W końcu Paryż jest światową stolicą miłości!

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem