Baños de Agua Santa

Park Narodowy Cotopaxi

Laguna de Limpiopung

Quito

Panecillo

Baños de Agua Santa

Galapagos - Gala zwierząt

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.4 /6 ( 23 opinii )
SECOND MINUTE Wycieczka samolotem
Quito - kolonialna perła w Andach (2850 m n.p.m.) • wulkan Cotopaxi • wyprawa do dżungli • 4000 gatunków orchidei • jeziora i wioski w kraterach wulkanów • słynne Galapagos • ciekawe wrażenia - staniemy na obu półkulach Ziemi • rejs na Galapagos i przeloty lokalne w cenie

Terminy i ceny wycieczki 10

14 430 zł
14 280 zł
( za osobę / 13 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przylot do Quito ok. 16:00. Transfer do hotelu, czas na odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja i nocleg. Rozkład lotów jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Quito (druga najwyżej położona stolica na świecie), jednego z najpiękniejszych miast kolonialnych andyjskiej Ameryki. Miasto położone jest w dolinie Guaillabamba u stóp wulkanu Pichincha (4879 m n.p.m.). Z okresu kolonialnego datują się liczne i wartościowe zabytki tego miasta. Zwiedzanie rozpoczniemy od nowej części miasta (pomnik Francisco de Orellana, droga konkwistadorów, panorama Guapulo (kościół z XVI w.), kongres z fasadą, gdzie w kamieniu wykute są sceny z historii Ekwadoru, Uniwersytet Katolicki i Politechnika, parki El Ejido i Alameda, Dom Kultury Ekwadorskiej, bazylika i inne). Następnie przejedziemy do kolonialnej części miasta (Plaza Grande, Pałac Prezydencki, Pałac Arcybiskupi, renesansowa Katedra z XVI w., renesansowy kościół i klasztor San Francisco z XVI w. - 1535 r.), barokowy kosciół La Compañía z początku XVII w. - 1605 r., (zobaczymy także panoramę miasta z góry Panecillo). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - raczej nieduże, prowadzone przez rodzinę, dobrze utrzymane hotele.
Pokoje: wygodnie urządzone 2 - osobowe z łazienką (prysznic, wc, ręczniki). Dostawki na zapytanie. W restauracjach hotelowych serwowane są śniadania i obiadokolacje podobne do europejskich, oczywiście można też zamówić potrawy regionalne.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje przelot samolotem KLM, z międzylądowaniem w Amsterdamie, przelot wewnętrzny Quito - Galapagos - Quito, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach wg opisu w pokojach 2 os. (dostawki na zapytanie), /11 rozpoczętych dób hotelowych/, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (na Galapagos również lunch), program turystyczny, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, obsługę polskiego pilota podczas odprawy (bagaże będą nadane od razu na całą podróż), pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania Ekwadoru i Galapagos, przewodników lokalnych, mapki i teczki z przydatnymi informacjami, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).

Cena podstawowa nie zawiera: biletów wstępu i napiwków. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjne lokalne opłaty, w tym bilety wstępu w Ekwadorze i opłata na Galapagos) - ok. 210 USD/os. od osoby, opłata lotniskowa na wyspie Baltra ok. 30 USD/os., zwyczajowe napiwki - ok. 45 USD/os.
Uwaga! Na miesiąc przed wylotem prosimy o uzupełnienie danych paszportowych w systemie Travella niezbędnych do wykupienia biletów na lot wewnętrzny.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/galapagos-gala-zwierzat/zakwaterowanie-ekw
 
 
 
4.4

Ocena ogólna tej wycieczki

4.3
Program wycieczki
5.0
Pilot
4.9
Transport
4.2
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.