Uchatka, Galapagos

Banos de Agua Santa

Żółw, Galapagos

Park Narodowy Cotopaxi

Uchatka

Laguna de Limpiopung

Wulkan Cotopaxi

Ekwador

Ptak, Galapagos

Katedra, Quito

Quito

Baños de Agua Santa

Galapagos - Gala zwierząt

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
4.4 /6 ( 23 opinii )
Egzotyka 19/20 - Przedsprzedaż Wycieczka samolotem
Quito - kolonialna perła w Andach (2850 m n.p.m.) • wulkan Cotopaxi • wyprawa do dżungli • Naríz del Diablo - Nos Diabła • słynne Galapagos • Wyspa Izabela - pingwiny Galapago • ciekawe wrażenia - staniemy na obu półkulach Ziemi • Cuenca - spotkanie z kulturą • El Cajas - krajobraz nie z tej ziemi • rejs na Galapagos i przeloty lokalne w cenie • nowa odsłona programu!

Terminy i ceny wycieczki 15

14 200 zł
13 700 zł
( za osobę / 14 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przylot do Quito. Transfer do hotelu, czas na odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja i nocleg. Rozkład lotów jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Quito (druga najwyżej położona stolica na świecie), jednego z najpiękniejszych miast kolonialnych andyjskiej Ameryki. Miasto położone jest w dolinie Guaillabamba u stóp wulkanu Pichincha (4879 m n.p.m.). Z okresu kolonialnego datują się liczne i wartościowe zabytki tego miasta. Przejedziemy nową częścią miasta (panoramiczne zwiedzanie - pomnik Francisco de Orellana, droga konkwistadorów, panorama Guapulo (kościół z XVI w.), Uniwersytet Katolicki i Politechnika, parki El Ejido i Alameda, Dom Kultury Ekwadorskiej, bazylika i inne). Następnie przejedziemy do kolonialnej części miasta i zaczniemy zwiedzać najpiękniejsze i najlepiej zachowane Stare Miasto Ameryki Południowej - Plaza Grande, Pałac Prezydencki, Pałac Arcybiskupi, renesansowa Katedra z XVI w., renesansowy kościół i klasztor San Francisco z XVI w. - 1535 r., barokowy kościół La Compañía z początku XVII w. - 1605 r., zobaczymy także panoramę miasta z góry Panecillo. Wizyta na targu owocowym, gdzie będzie możliwość spróbowania egzotycznych owoców. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie wizyta w Muzeum Inti Nan, gdzie można obserwować zjawiska występujące tylko na równiku: surowe jajko stoi pionowo, dokładnie na równiku, woda w zlewie spływa pionowo (nie kręci się), natomiast 1 metr na północ od równika kręci się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a 1 m na południe od równika w odwrotną stronę; możliwość zrobienia zdjęć stojąc na dwóch półkulach jednocześnie. Powrót do hotelu i nocleg. (Trasa ok. 60 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - raczej nieduże, dobrze utrzymane hotele. Pokoje: wygodnie urządzone 2 - osobowe z łazienką (prysznic, wc, ręczniki). Dostawki na zapytanie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje przelot samolotem rejsowym (z przesiadką w Amsterdamie lub Paryżu), przelot wewnętrzny Guayaquil - Galapagos - Guayaquil, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach wg opisu w pokojach 2 os. (12 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie wg programu, program turystyczny, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, obsługę pilota w Ekwadorze, przewodników lokalnych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).

Cena podstawowa nie zawiera: biletów wstępu i napiwków. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjne lokalne opłaty, w tym bilety wstępu w Ekwadorze i opłata na Galapagos) - ok. 210 USD/os. od osoby, opłata lotniskowa na wyspie Baltra ok. 30 USD/os., zwyczajowe napiwki - ok. 45 USD/os.
Uwaga! Na miesiąc przed wylotem prosimy o uzupełnienie danych paszportowych w systemie Travella niezbędnych do wykupienia biletów na lot wewnętrzny.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/galapagos-gala-zwierzat/zakwaterowanie-ekw
 
 
 
4.4

Ocena ogólna tej wycieczki

4.3
Program wycieczki
5.0
Pilot
4.9
Transport
4.2
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.