Galapagos - Gala zwierząt

5.3/6 (71 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Galapagos - Gala zwierząt
Galeria (14)
Galapagos - Gala zwierząt
Galapagos - Gala zwierząt
Galapagos - Gala zwierząt
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.5
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.2
Transport
5.3
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Barbara, WARSZAWA 11.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Wyprawa pełna dobrych wrażeń

Jestem po raz kolejny w Ameryce Południowej i co nieco widziałam. Jednak uważam, że była to bardzo interesująca wyprawa. Odwiedziłam wszystkie regiony Ekwadoru. Każdy z nich jest całkowicie odmienny tj różne klimaty, różne krajobrazy. Pomimo pory deszczowej szczęście nam sprzyjało i nie przeszkadzało w zwiedzaniu. Wulkany towarzyszyły nam cały czas. Oczywiście wisienką na torcie było Galapagos. Hotele były dobre, jedzenie też. Mieliśmy bardzo dobrego kierowce i miejscowego przewodnika Diega. Oczywiście muszę tutaj wspomnieć Naszego pilota panią Dorotę. To dzięki Niej wszystko było super. Cały czas motywowała nas do eksploracji Ekwadoru swoją postawą, szeroką wiedzą na temat tego regionu, poczuciem humoru, radością życia. Moje szczegółowe uwagi: 1. Cotopaxi - dotarliśmy do schroniska (4864mnpm), trochę wysiłku, ale każdy powinien dać sobie radę. Pogoda była kiepska, deszczu nie było, ale była mgła tj z panoram i widoków nici i z tym trzeba się liczyć. Nie mogliśmy też dojść do czoła lodowca. Było około zera, silny wiatr. Mimo to trekking bardzo fajny. Ciepła kurtka i zakryte buty trzymające nogę konieczne. 2. W Amazonii bardzo ładna lodga, ale w pokojach brak prądu. Są świeczki. Natomiast prąd jest całą dobę w lobby. Wieczorem i na spacer nocny przydatne są czołówki lub latarki.

6.0/6

Jan, Mielec 30.07.2019

Wspaniałe i pouczające doznania

Wycieczka "Galapagos - Gala zwierząt" daje znakomite możliwości przeżycia całego wachlarza doznań. Różnorodność zjawisk, które obserwujemy i w których uczestniczymy jest niezwykła. Piękna kolonialna architektura Quito, bajecznie wijącego się wśród szczytów andyjskich, wysokogórska wyprawa zboczem słynnego wulkanu Cotopaxi, niesamowite wodospady andyjskich rzek i potoków a do tego wyprawa na Galapagos - archipelag wysp, gdzie człowiek i zwierzę ma równe prawo do szczęsliwej egzystencji. Zmiennośc krajobrazu i klimatu iście kajejdoskopowa - przy czym wszystko atrakcyjne, "świetnie podane" przez naszych przewodników-pasjonatów - Izę /z Polski/ i Marco /z Ekwadoru/. Szczere gratulacje za dobór programu wycieczki i wielkie pochwały za ich znakomitą realizację .
Pokaż więcej opinii (69)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem