Gran Canaria, Fuerteventura i Teneryfa - Kanaryjski Trójpak

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Trzy największe z Wysp Kanaryjskich: Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura • Las Palmas – największe całego archipelagu • „Kanaryjska Wenecja” • najpiękniejsze plaże • tajemnicza Willa Gustawa Wintera • mała "Sagrada Familia" • fabryka miodowego rumu • Park Narodowy El Teide • dla chętnych tydzień pobytu na Gran Canarii!

Terminy i ceny wycieczki 27

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 19

5.3 /6 (2 opinie)
Bungalows Parque Paraiso I
Hiszpania
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

5.5 /6 (4 opinie)
Bungalows Parque Paraiso II
Hiszpania, Maspalomas
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

Corallium Beach
Hiszpania, San Augustin
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +294 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl. Transfer do hotelu na Gran Canarii. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Las Palmas – stolicy Gran Canarii i największego miasta całego archipelagu: odwiedzimy Veguete – historyczną starówkę z domem-muzeum Krzysztofa Kolumba i katedrą św. Anny oraz dzielnicę Santa Catalina z najpiękniejszą plażą miejską Hiszpanii - Playa Las Canteras. Następnie przystanek w malowniczej osadzie Puerto de las Nieves, słynącej z najlepszych ryb i owoców morza na wyspie, lunch (we własnym zakresie). Przejazd najbardziej efektowną trasą całej Gran Canarii – panoramiczną drogą GC-200, prowadzącą z Agaete do El Risco, z zapierającym dech w piersiach widokiem na nadmorskie klify. Przystanek przy Los Azulejos – unikalnej skale o niezwykłym, wielokolorowym ubarwieniu. Dzień zakończymy w „kanaryjskiej Wenecji” – portowym miasteczku Puerto Mogan, gdzie odbędziemy spacer po tym najpiękniejszym kurorcie wyspy w promieniach zachodzącego słońca. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie z łazienkami, często z telefonem i klimatyzacją.
Do dyspozycji gości
na miejscu w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie
śniadania i serwowane obiadokolacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Gran Canarii opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, napojów do obiadokolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych to ok. 65 Eur/os. (płatne jako pakiet u pilota na miejscu). W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Sezonowość
Na Wyspach Kanaryjskich zwykle wysoki sezon turystyczny trwa cały rok. Wyjątkiem jest sezonowość podgrzewania basenów hotelowych, która przypada jedynie zimą, mniej więcej od 1/11 do 31/03.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon