Obiekt

Pokoje

135 wygodnie urządzonych pokoi 2 - osobowych (możliwość 1 dostawki dla osoby dorosłej lub 2 dostawek dla dzieci zazwyczaj w formie łóżka piętrowego), z łazienkami i balkonami (meble ogrodowe). Większość pokoi z bocznym widokiem na morze. W pokojach znajduje się: telefon, TV-sat, mała lodówka (bezpłatna), klimatyzacja (centralnie sterowana, bezpłatna).

Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka - płatne (ok. 3 EUR/dzień).

Kategoria lokalna

****

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania (07:30-09:30), lunch (12:30-14:00), kolacje (19:00-21:00) w formie bufetu, napoje bezalkoholowe: woda, słodkie napoje typu cola, fanta, sprite, kawa i herbata oraz lokalne alkoholowe: piwo, ouzo, raki, brandy (10:00-22:00). Śniadania i kolacje w formie bogatego bufetu.

Dodatkowe informacje

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków oraz napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli oraz wszelkich innych wydatków osobistych.

Inne

GRECJA – ALEKSANDROPOLIS

Waluta
EUR - Euro.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków (ok. 5-10% wartości rachunku) w restauracjach.

Czas
+ 1 godz. w stosunku do czasu polskiego.

Orientacyjne ceny
Pizza ok. 5,5 EUR, woda 1,5 l- ok. 2 EUR, piwo w sklepie ok. 1,20 EUR. W Grecji nie ma zwyczaju targowania sie o cenę. Targowanie się jest tutaj w złym guście.

Poczta
Urząd pocztowy znajduje się w mieście Aleksandropolis i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-14:00. Listy wysłane pocztą lotniczą docierają po ok. 7 dniach (w Europie). Znaczki (grammatósima) sprzedawane są w kioskach i kosztują ok. 0,80 EUR (do Polski).

Elektryczność
apięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta za ok. 5 EUR wystarcza na ok. 1 godzinę rozmowy z polskimi numerami stacjonarnymi. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.

W regionie

Tracja

Region w północno-wschodniej Grecji, położony nad Morzem Trackim, graniczący z Turcją oraz Bułgarią. Ze względu na swoje położenie oraz wieloletnie wpływy zza wschodniej granicy, architektura regionu oraz mentalność jego mieszkańców silnie nawiązują do kultury Tureckiej. Tracja jest najmniej popularnym wśród zagranicznych turystów regionem Grecji, dzięki czemu jej rozległe tereny wciąż zachowują dziewiczy charakter z niemalże nienaruszoną przyrodą, stanowiąc przystań dla wielu endemicznych gatunków ptaków. Gęste lasy, doliny rzeczne, jeziora, wzgórza, wyspy oraz niekończące się białe, piaszczyste, dzikie plaże – wszystko to tworzy niepowtarzalny, imponujący klimat tego miejsca.

Aleksandropolis

Zostało zbudowane w miejscu antycznego miasta Sali, jest stosunkowo młodym miastem, zamieszkanym przez ponad 60 tys. mieszkańców. Jego współczesna historia sięga 1850 r., kiedy to mieszkańcy okolicznych wiosek stworzyli tam wioskę rybacką, która dzięki swojemu strategicznemu położeniu pomiędzy Wschodem a Zachodem, w niedługim czasie przekształciła się w najważniejsze w regionie centrum handlowe, ekonomiczne i kulturowe. Obecnie jest to miasto łączące w sobie przeszłość z teraźniejszością, kulturę Wschodu i Zachodu, tradycję i folklor z bogatą ofertą życia nocnego. Kilometry piaszczystych, dzikich plaż, delta rzeki Ewros, przepiękna przyroda oraz liczne zabytki w regionie sprawiają, że jest to idealne miejsce na letni wypoczynek.

Delta Rzeki Ewros

Zaliczana do unikalnych zakątków Europy ze względu na swoje niepowtarzalne walory przyrodnicze oraz rzadkie gatunki występujących tu ptaków. Ewros to rzeka stanowiąca naturalną granicę pomiędzy Grecją a Turcją. Jej wody płyną przez tereny 3 krajów, swój początek biorąc na stokach gór Riła w Bułgarii, dalej kierując się na wschód na tereny Turcji, następnie skręcając na południe wzdłuż granicy z Grecją, po 544 km uchodzą do Morza Egejskiego w pobliżu Aleksandropolis.

Wyloty z: Warszawy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku odpraw Rainbow na wybranym lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.

Hanioti Grand Chalkidiki z Aleksandropolis

Udostępnij
Dodaj do schowka
Hanioti Grand Chalkidiki z Aleksandropolis
Galeria (0)

Atuty oferty

Idealne położenie hotelu, bezpośrednio przy pięknej plaży i w samym centrum kurortu gwarantuje udane wakacje. Dostęp do wszystkich atrakcji, jakie oferuje Hanioti oraz wygoda opcji All Inclusive to idealny wybór zarówno dla rodzin z dziećmi oraz par.

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków oraz napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli oraz wszelkich innych wydatków osobistych.

Położenie

Hotel położony w najatrakcyjniejszym miejscu, w samym centum kurortu Hanioti. Ten dobrze utrzymany obiekt pozwala wspaniale wypocząć, a także skorzystać z rozrywek i atrakcji, jakie zapewnia malowniczy i najlepiej rozwinięty kurort na Chalkidiki. Do centrum miasteczka, w którym znajdziemy mnóstwo atrakcji (sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby) jest zaledwie 100 m. W odległości ok. 300 m od hotelu znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej, którym można dostać się do innych pobliskich kurortów Półwyspu Kassandra. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 1,5 godz.

Plaża

Obiekt usytuowany przy pięknej, piaszczysto-żwirowej plaży.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24 - godz. z lobby, restauracja główna, mały basen zewnętrzny ze słodką wodą, taras słoneczny, leżaki i parasole (przy basenie - bezpłatne), snack bar przy basenie. Istnieje możliwość wypożyczenia ręczników kąpielowych (depozyt). Na terenie hotelu znajduje sie sala fitness i stół do tenisa stołowego. Usługi pralnicze dostępne za dodatkową opłatą, hotel honoruje karty płatnicze.

Obiekt

Wyżywienie

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem