Opinie klientów o Ikos Oceania

6.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.8
Pokój
5.8
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jan, Wałbrzych 24.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Grecki luksus

Luksusowy hotel. taki właśnie powinien być hotel pięciogwiazdkowy. W tej sieci hoteli byliśmy z żoną pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Możemy porównać właśnie ten hotel z innymi pięciogwiazdkowymi w innych krajach europejskich i nie tylko gdyż na ogół tylko takie wybieramy z uwagi na komfort pobytu. Obsługa fantastyczna i to na wszystkich szczeblach. Zarówno recepcja, bary, restauracje, baseny, plaża, panie sprzątające a nawet ogrodnicy. Jakby trzeba było to "nosiliby na rękach". Bardzo czysto wszędzie i bardzo elegancko. Bardzo dużo obsługi hotelowej, tak że wystarczyło spojrzeć i już ktoś z obsługi był do pomocy. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie dostępne 24 h , podobnie z napojami. Programy animacyjne codziennie dla wszystkich tj dzieci i dorosłych, urozmaicony z muzyką na żywo. Z uwagi na brak ciekawych sklepików w pobliskim miasteczku mogłyby być butiki w hotelu bo te które są aktualnie są bardzo przeciętne. No i może jeszcze należałoby dodać że językiem komunikacyjnym jest głównie język angielski. Kilka razy byliśmy świadkami trudności w komunikacji przez gości nie znających języka angielskiego. Brak takich tłumaczy np w recepcji gdzie w innych hotelach to nie miało miejsca. Ponadto biuro RAINBOW nie posiada w hotelu swojej książki informacyjnej tak jak inne biura turystyczne. Niemniej reasumując polecamy ten fantastyczny hotel z przemiłą obsługą.

6.0/6

Magdalena, Warszawa 10.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Fantastyczny wypoczynek

Fantastyczny hotel z dobrym jedzeniem i prywatną plażą. Cisza, spokój oraz co najważniejsze, dostępne strefy tylko dla dorosłych (zarówno w głównej restauracji jak i na plaży; osobny basen i bar).

6.0/6

Sylwester, Warszawa 03.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Hotel i okolica

Super hotel z fantastyczną obsługą. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Dużo zieleni, piękne baseny, plaża i strefy. Dobre all-inclusive. Dwa razy sprzątane pokoje i codzienne uzupełniane mini baru.

6.0/6

Jacek i przyjaciele, Tń 10.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

luksus.....

Doskonale zorganizowany i zadbany , luksusowy i bardzo przestrzenny ośrodek, raczej nie dla dzieci, w którym można zapomnieć o codzienności. Spokój.... Niespotykane dotychczas opcje posiłków w restauracjach a'la carte oraz outdining, wspaniałe, bardzo zróżnicowane, w zależności od restauracji, jedzenie. Świetna plaża, strefa basenowa, siłownia, wypożyczalnie sprzętu sportowego wszystko bez tłoku, kolejek i z nieustanną niezwykle uprzejmą obsługa kelnerską. Usługi hotelowe (consierge), w tym 24h room service, na najwyższym poziomie, łącznie z opcją bezpłatnego wynajęcia samochodu na 1 dzień. Kontakt z personelem przez WhatsApp'a błyskawiczny i zawsze skuteczny. Niestety wszystko ma swoją cenę..... tanio nie jest... Rezydentka praktycznie nie zaistniała, nie była specjalnie zainteresowana naszymi potrzebami czy wycieczkami....ale nie szkodzi....
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem