Opinie o Pappas

5.3/6 (476 opinii)

Kategoria lokalna 3

5.3/6
476 opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.3
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 5.0/6

    Pobyt pappas

    Bardzo udane wakacje z miłą obsługą i jeszcze lepszym wyżywieniem. Jedynym minusem są pojawiające się czasami meduzy.

    TOMASZ, SZCZECINEK - 03.08.2017  | Termin pobytu: lipiec 2017

    2/5 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Hotel Pappas

    Bardzo dziękuję organizatorowi BIURO RAINBOW za świetnie przygotowany wyjazd. Szczególnie doceniam opiekę rezydentek i ich pomoc od momentu lądowania aż do momentu otrzymania kart pokładowych w drodze powrotnej. Wykupam też dwie wycieczki i ich sprawny przebieg jest godny pochwały.Szkoda jedynie, że hotel Pappas,ćw którym przebywaliśmy w Grecji nie zapewnia prowiantu na wycieczki, zwłaszcza całodzienne.

    KK - 18.08.2023  | Termin pobytu: sierpień 2023

    18/21 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Warto jechać do Pappas

    Pappas to przyjemny hotel w swojej kategorii otoczony wspaniałą roślinnością.. Kompetentna i miła obsługa. Hotel położony tuż przy czystej, sprzątanej plaży. Woda cudowna, ciepła, przezroczysta. Na plaży i przy basenie zawsze znajdą się wolne leżaki. Jedzenie smaczne, urozmaicone, nigdy niczego nie brakowalo. Hotel ma miły zwyczaj robienia niespodzianki dla osoby, która w danym dniu ma urodziny- na kolacji odśpiewana jest urodzinowa piosenka, a solenizant otrzymuje butelkę szampana. Ogólnie wakacje udane!

    wiesarz - 10.10.2016

    24/30 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Hotel Pappas koło Loutraki

    Hotel Pappas to dobry wybór na tygodniowy "szybki wypoczynek" - bez nastawiania się za bardzo na zwiedzanie i na dłuższe połączenie wypoczynku połączone ze zwiedzaniem półwyspu Peloponez. Personel przyjazny (90% obsługi uśmiechnięte i chętne do pomocy), ale czuć trochę rozleniwienia i brania wszystkiego na spokój. To może odrobinę irytować przez pierwsze 3 dni zanim zwolni nam wewnętrzny silnik, który potrzebuje trochę czasu, żeby zwolnić, ale potem jest już normalnie, czyli urlopowo i bez pośpiechu :) Razem z rodziną miałem tylko tydzień na wypoczynek, ale polecam wyjazd na 2 tygodnie - i optymalniej cenowo (różnica 2 tyś. zł pomiędzy tygodniowym a dwutygodniowym pobytem dla 4-osobowej rodziny czyli 500 zł/osobę na tydzień jest trudna do pobicia, i można więcej pozwiedzać oprócz leniwego wygrzewania się na słońcu przy basenia lub nad brzegiem morza. Jedzenie może wydawać się trochę zbyt tłuste jak na nasze polskie przyzwyczajenia, ale to kwestia odpowiedniego wyboru z dostępnego menu. Nie powala na kolana jak w 5* hotelu, ale trudno się czepiać, bo większość turystów wybierze coś dla siebie bez problemu. Kąpielisko odgrodzone jest specjalnymi siatkami od akwenu, więc można kąpać się bezpiecznie nie ryzykując poparzeniami meduz. Reasumując - polecam :)

    Krystian, Wrocław - 20.08.2018  | Termin pobytu: lipiec 2018

    6/9 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem