Kategoria lokalna: 4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Czysty i schludny pokój z bardzo wygodnymi łóżkami i poduszkami. Każdy członek personelu jest bardzo pomocny i przyjazny. Z małego balkonu mieliśmy widok na basen. Posiłki smacznie, bez limitu, ale niestety monotonne. Lokalne alkohole do smaku których trzeba się przyzwyczaić. Niewątpliwym plusem jest to , że rezydentka mieszka niedaleko hotelu i jest stosunkowo często. Wieczorem można się zrelaksować przy basenie słuchając muzyki. Polecam dla osób bez dzieci.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel niewielki, kameralny, ładnie położony , sympatyczny personel. Może pokoje nie zasługują na 4 *, ale nie ma tragedii. Właśnie wróciłem z Turcji, z 5 gwiazdkowego hotelu, a pokoje były dużo gorsze niż w San Panteleimon. Jedzenie dobre. Dużo osób, jak czytałem opinie przed wykupieniem wczasów, pisało, że jedzenie nie jest dobre. Moim zdaniem było naprawdę OK. Może nie było niewiadomo jakiego wyboru, ale zawsze można było znaleść coś dla siebie. Jeśli chodzi o rezydenta, to tu duże zaskoczenie, ale na plus. Byłem już na kilku wyjazdach z Rainbow i zawsze rezydenci byli, "jakby ich nie było". A tu duże zaskoczenie, pani Rezydent, bardzo sympatyczne i pomocna osoba, duży plus!!!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel w małej miejscowości, usytuowany blisko piaszczysto-żwirowej plaży (przy brzegu kamyki, dalej gruboziarnisty piasek). Widok na basen i morze lub na Olimp. Pokoje (te po remoncie) bardzo przyzwoite, na wyposażeniu lodówka, czajnik, żelazko, deska do prasowania, suszarka do włosów. Duże balkony. Obsługa bardzo miła. Ładny duży basen z dyżurem ratownika. W ramach all inclusive duży wybór dań, brak przekąsek między posiłkami - tylko lody. 2 razy w tygodniu animacje - konkurs tańca i wieczór grecki, poza tym nie są prowadzone żadne zajęcia. Ogólnie - wszystko, co potrzeba i nic więcej. Czysto i schludnie - polecam.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo przyjemny hotel z wspaniałą obsługą, idealny na bazę wypadową. Czysty basen, bliziutko morze, pyszne jedzenie, ładny pokój. Gorąco Polecam !