Kategoria lokalna 4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wylot Katowice. Ze względów zdrowotnych nie mogłem przechodzić przez bramkę na kontroli bezpieczeństwa. Ale taka sytuacja nie upoważnia pracowników ochrony do przeprowadzania kontroli prawie osobistej na środku hali kontroli bezpieczeństwa /w Salonikach zrobiono to z pełną kulturą i z szacunkiem dla kontrolowanego/. Panowie z Pyrzowic można tylko trzeba chcieć, a jak nie potraficie to jazda po naukę do Salonik. Nowy przewoźnik Ryanair to pomyłka, personel pokładowy wysłać na szkolenie do Enter-a. Hotel fajny, personel bardzo uprzejmy, jedzenie dobre i urozmaicone, drinki zimne. Wszędzie czysto i schludnie, a równocześnie personel porządkowy nie był wogóle widoczny. Po raz pierwszy spotkałem się z tym, że w hotelu nie prowadzono żadnej działalności rozrywkowej. Wycieczki fakultatywne ciekawe. Rejs na wyspę Skiathos trzeba przeżyć, tego nie da się opisać.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel znajduje się w niewielkiej miejscowości. Kilka sklepów, kilka tawern. Spokojne miejsce. Większych rozrywek się tutaj nie uświadczy ;) Dobrym pomysłem jest wynajęcie samochodu i pozwiedzanie zarówno okolicy jak i dalszych miejsc na własną rękę. Pani rezydentka Monika - przemiła i bardzo pomocna. Obsługa hotelu również na duży plus. Pokoje czyste. Przy basenie natrysk, toalety oraz przebieralnie. Do morza dojdziemy w minutkę. Plaża szeroka, żwirowa. Woda w morzu - bajka. Ciepła i czysta. Jedzenie w hotelu dobre aczkowiek monotonne. Za mało owoców i warzyw. Oferta alkoholowa (z all inc) mocno uboga ;) Wszystkie napoje są rozcieńczone. Istnieje możliwość zakupu dobrych drinków, jednak 8 euro to trochę sporo.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawa okolica blisko plaży miła obsługa Warto wybrać się na spacer na drugą stronę góry przez "galeria" restauracja urocza miejscowość z malowniczo usytuowaną cerkiewką Warto też skorzystać z oferty wycieczek fakultatywnych szczególnie polecam Meteory
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel kameralny, położony w spokojnej okolicy. Bardzo blisko plaży. Przejście uliczką obok hotelu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Większość gości to Polacy. Jedzenie smaczne, aczkolwiek nieco monotonne.