Opinie o Olympian Bay Grand Resort
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo słabo
Krzysztof Marcin, Warszawa 29.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWyjechalem z rodziną, dwójka rodziców i dwójka dzieci. Mieliśmy zarezerwowane dwa pokoje obok siebie, dostaliśmy pokoje w odległości dwóch budynkow, a obsługa recepcji oraz rezydenci nie byli zaangażowani w pomoc. W jednym z pokoi występowały duże wycieki z ubikacji, zacieki na ścianach i wszechobecny grzyb. Słabe jedzenie, twarde lub gumowate mięso, bywały również brudne, niedoczyszczone sztućce czy naczynia. Również fotele czy kanapy z poduszkami na terenie były niesamowicie pozalewane i ogólnie brudne. Jedyne plusy to bardzo dobry dostęp do plaży oraz nieograniczona ilość napoi i lodów przez prawie cały dzień ( do 17/18 ). Hotel na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Olympian Bay Grand Resort 2025
Bartłomiej, -- 11.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZ pozytywów: lokalizacja, widok na masyw olimpu, smaczne jedzenie (o ile się pojawiło) , piaszczysta plaża i wejście do morza Negatywne: hotel bardzo zniszczony i zaniedbany pod kątem technicznym, zbyt mała ilość obsługi, rozmiar strefy bufetu zupełnie nie adekwatny do ilości gości co skutkowało kolejkami i brakami jedzenia, czystość poniżej jakichkolwiek standardów, podłogi zmywane brudna śmierdzącą wodą, sztućce i talerze, szklanki nie odmyte, rownież śmierdzące "szmata", siłownia zupełnie zdewastowana i nie nadająca się do użytku. Standard pokojów bliżej 1 gwiazdki zarówno w hotelu i bungalowach Była to nasza 6 wizyta w Grecji i niestety pierwsza negatywna opinia, nie polecamy.
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najgorszy hotel w jakim byłam
Marta, Lublin 02.11.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiNiestety pobyt w tym hotelu był dużym rozczarowaniem. Obiekt i teren wokół zaniedbany, wymaga generalnego remontu. Na ścianach widoczne zacieki z odpadającym tynkiem, grzyb i smród w łazienkach, rozpadające się konstrukcje zadaszeń, brudna tapicerka w holu. W pokojach stare meble, brudne zasłony i firany. Obsługa nieprzyjemna. Jedzenie przeciętne. Na plus: lokalizacja blisko plaży i miasteczka. Widok na góry.
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nędza
MIROSŁAW, Koszalin 09.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzewyżywienie bardzo słabe, monotonnie, codziennie to samo parówki, kiełbasa, kurczak, frytki. Brak jak ten region owoców morza, przekąski w barach plażowym i basenowym w postaci bułki z wędliną owinięte w folię. Owoce w postaci jabłko, gruszka, pomarańcza, w porywach krwi. Nędza, goście hotelowi palą przy stolikach podczas posiłków.
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
hotel pobyt
Ivan, Kraków 07.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel zaniedbany, niby ma 4* ale standard wygląda na 1. Ze złamanych rzeczy w pokoju: łózko, drzwi balkonowe, w hotelu w wielu miejscach cieknie dach, rainbow nie wstanie pomoc ze zgloszeniami. Ogółnie to porażka i pewnie koniec współpracy z rainbow.
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Duże rozczarowanie
Michał 02.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeJeśli korzystaliście kiedyś z wczasów All Inclusive w innych krajach, to w tym hotelu można poczuć się rozczarowanymi. O ile na stan obiektu i jego wiek (widać dość mocno „ząb czasu”) nie ma wpływu, o tyle największe rozczarowanie przynosi opis tego obiektu przez biuro Rainbow. Niestety ciężko tam odczuć ten „komfort i relaks”., nawet nie mając wygórowanych oczekiwań. Przede wszystkim standard: hotel oferowany jako 4* nie przystaje nawet do europejskich 2*. Szczególnie odradzam pokoje w bungalowie, które są brudne, zniszczone, a klimatyzacja nie wyrabia przy upałach. Łóżka są chyba z kamienia. Posiłki to niestety smutna konieczność- skąpane w tłuszczu, bez specjalnego wyboru, bardziej przypominające zbiorowe żywienie, chociaż to i tak byłby komplement. Na plus jedynie świeże warzywa. Alkohol w ramach All Inc. chyba najniższej i najtańszej jakości. Na plaży dostępność sportów wodnych jest raczej ograniczona. Na plus obiektu można zaliczyć fajne położenie. Na wczasy z dziećmi, gdzie standard nie jest Waszym priorytetem, ten wybór może będzie ok. Jeśli już chcecie tu przyjechać, to jako baza wypadowa, bez all inc., by wypożyczyć samochód i samodzielnie poznać grecki klimat. Wtedy można zwiedzać okolicę, monastyry czy poczuć smak prawdziwej kuchni greckiej. Na pewno nie jest to miejsce na taki tygodniowy „reset”.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel wrażenia-b .słabo
Tomasz, Gorzow Wlkp. 07.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeNie polecam!!hotel rozsypujący się,wszędzie robactwo w pokoju tez-pluskwy itp. Jakość jedzenia b słaba róznorodnośc też. Ogólnie brudno i brak zadbania hotelu, brak renowacji i słabe sprzatanie. Pani sprzataczka nie posprzatała robaka kt był na środku pokoju,słabo.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
katastrofa omijacie szerokim łukiem
Katarzyna, Polska Nowa Wieś 18.02.2026 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzejuż sama recepcja tynk sypie się z sufitu toalety na plaży to jest jakiś koszmar smród syf pełno robali słuchajcie prze koski to sucha Bułka s żółtym serem jedzenie powtarzalne góruje żółty ser i wędliny i tak co dziennie drinki alkohol to jest jakiś żart jakieś syropy wszystko na jedno kopyto za te pieniądze ponad 10 000 tys to w Polsce mam wypas pokoje przeniosłem się czasy PRL dosłownie wszędzie brud panie z Ukrainy nie sprzątają pokojów chyba że zostawisz euro uważajcie bo stracicie tylko kasę