Opinie o Olympian Bay Grand Resort
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje, przed wakacjami.
Marcin 08.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDo Grecji wybraliśmy się w czasie zielonej szkoły, gdyż za niewiele większe pieniądze, dawał o wiele więcej korzyści. Po pierwsze pogoda! Początek czerwca temperatura oscylowała ok 28 stopni w ciągu dnia. Na plaży, przy morskiej bryzie było fantastycznie. Hotel: Bardzo czysto! Duży obiekt, czysty, zadbany. Do dyspozycji leżaki z parasolami zarówno na plaży, jak i przy basenach. W ogrodzie hamaki i pufy. Było jeszcze przed sezonem turystycznym, więc nie było jakiegoś wielkiego obłożenia i można było spokojnie w dowolnym czasie znaleźć sobie miejsce. Niestety przez dużą liczbę palaczy, trzeba było się przenosić, gdyż dzieci nie tolerują papierosów. Dzieci zachwycone zarówno obiektem, bufetem (All inclusive), jak samym morzem. Choć jeszcze było zimne (lecz cieplejsze niż nasz Bałtyk). Jedyny minus, to to, że przez pierwsze noce jacyś turyści Greccy organizowali imprezy do 3 nad ranem i było to odczuwalne.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
czerwiec 2015
BOGUMILA, Częstochowa 17.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel składa się z budynku głównego oraz bungalowów , położony blisko morza otoczony trawiastym ogrodem z ciekawą infrastrukturą - hamaki, ławeczki, pufy czy leżaki . Każdy znajdzie coś dla siebie . Restauracja z dużą ilością stolików - nigdy nie zdarzyło się aby nie było miejsce. Jedzenie smaczne, dużo surówek i greckich marynat. Mankament - mało owoców przeważnie pomarańcze i twarde gruszki choć pojawiły się później arbuzy -na banany odbywały się polowania Codziennie desery i lody , obsługa b. miła i pomocna . Hotel idealny dla osób ceniących ciszę i spokój - brak animacji - jedyną atrakcją był wieczór grecki o którym nikt nie wiedział, że będzie. Moje ogólne wrażenie jest dobre i mogę polecić ten hotel osobom , które nie są zbyt wymagające a cenią sobie odpoczynek w otoczeniu zieleni i ciszy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
MARCIN, SZCZECIN 27.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel położony przy samym morzu z bezpośrednim dojściem do plaży. Jedzenie smaczne i pod dostatkiem. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Cicha i spokojna okolica.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowny grecki ląd!
ALEKSANDRA, Oława 08.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiTo był mój 5 raz w Grecji, 1szy na lądzie. I jak zawsze nie zawiodłam sie na pysznym greckim jedzeniu, którego w hotelu była cała masa. Osoby które piszą, że śniadania są monotonne- chciałabym wiedzieć co takiego niezwykłego codziennie jecie w domu? Dla mnie wszystko było pyszne, wybor był ogromny, I głodna nie chodziłam ani przez chwilę. Obsługa super! Od recepcji, przez barmanów jak i obsługę hotelową, wszyscy mili i pomocni. Pokoje hotelowe czyste i wystarczające, a dopłata za dodatkowy widok na morze naprawdę warta grzechu, bo widok był przepiękny! Położenie hotelu między morzem a masywem olimpu na którym dosłownie widać było śnieg gołym okiem to cos fantastycznego. Do miasteczka 15 min spacerkiem plażą bądź drogą, targowiska nie polecam bo duży tłok. Polecam natomiast zamówić w recepcji taxi i pojechać do pobliskiego Palios Panteleimonas- wioski skansen, nie można zamknąć oczu z podziwu! Koszt takiego zachwytu to około 23euro w jedną stronę, ale warto!! Jeżdżę dużo po świecie i mam porównanie, dlatego jeśli ktoś sie zastanawia albo obawia to nie ma czego, jest pieknie! Plaza kamienisto żwirowa, ale bez butów tez dałam rade. Jedyne co by mnie zastanowiło nad wyborem poraz kolejny tego hotelu to bardzo dużo dzieci, pomimo tego, ze byliśmy przed sezonem to dużo rodzin z maluszkami przyjechało samochodami z Serbii i Ukrainy, i tu tez kolejny minus- bardzo głośno zachowujący sie właśnie Ci goście. Natomiast samo miejsce rewelacja!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek w Olimpian
ŁUKASZ CZESŁAW, ZABRZE 10.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąWłaśnie wróciłem z rodziną z pobytu w Olimpian Bay Grand Resort. Jako urlop z rodziną bardzo polecam hotel.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel polecam
AGNIESZKA, BIELSKO-BIAŁA 07.12.2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPlaża super ciepłe morze ciepłe baseny dobre jedzenie czyste pokoje sprzątane codziennie miła obsługa hotelu pól zenie super blisko morze
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny, warto pojechac
Krzysztof 17.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiJak na Grecje calkiem fajnie, dobro miejsce wypadowe na wycieczki do kontynentalnej Grecji. Smaczne jedzenie,
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny wypoczynek
Para z Warszawy 07.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeFajnie spędzony czas za niewielkie pieniądze. Położenie ośrodka - rewelacyjne. Olimp, meteory - na wyciągnięcie ręki, plaża szeroka, leżaki i parasole w cenie, jedzenie smaczne i urozmaicone, miła i pomocna obsługa hotelowa. Jedynie pokój i łazienka w bungalowie wymagały remontu . Ogólnie zadowoleni z wyjazdu
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje
Alicja, --- 08.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeMoje pierwsze greckie wymarzone wakacje jak dla mnie to wszystko super jedzenie urozmaicone każdy znajdzie swoje smaki potrawy różnorodne.Wycieczki piękne czułam się bardzo zaopiekowana przez rezydentów na lotnisku odprowadzają pod same bramki.Warto się wybrać polecam
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje wrzesień 2025
Karol 06.11.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeObiekt lata świetności ma już za sobą , zwłaszcza bungalowy w których mieszkaliśmy(hotel wygląda dużo lepiej)i wymagałby odświeżenia bo potencjał jest. Za to obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne no i to morze ...po prostu woda wspaniała pod względem przejrzystości , czystości jaki ciepła. Dziewczyny animatorki przesympatyczne i fajnie sie bawiliśmy. Ogólnie mimo małych braków wakacje bardzo udane i serdecznie polecam.