Opinie klientów o Aegean Plaza

5.0 /6
Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
3.7
Plaża
4.2
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Malgorzata Barbara, Coquitlam 08.09.2019

Polozenie, polozenie, polozenie

Hotel jest polozony bardzo blisko plazy, NIE na plazy. Trzeba do niej dijsc okolo 150-200 metrow. Plaza, no coz tak jak wszystkie plaze na Santorini, jest ciemna I nie jest to typ plaz z Krety lub Rodos. Ale jest przy deptaku ze stoiskami restauracjami I innymi atrakcjami. W sumie naprawde mozna miec dobry czas.

5.5/6

ALICJA, NOWY SĄCZ 23.09.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

t

Ocena b. dobra,polecam.

3.5/6

Daria 26.06.2019

Dość przeciętny hotel

Hotel dość przeciętny, biorąc pod uwagę jego cenę. Pokoje duże i widne. W pokoju klimatyzacja. Ładny basen, niestety topiły się w nim wróbelki próbujące napić się wody z basenu... Biuro podróży zmieniło nam dzień wylotu z niedzieli wieczór na poniedziałek rano - a dopłata w recepcji za dodatkową dobę to 260 euro. Za polowe ceny udało nam się wynająć pokój z widokiem na morze w innym hotelu. Brak jakiegokolwiek kontaktu z Rezydentką, która ani razu nie pojawiła się w hotelu, ani nawet nie zadzwoniła, mimo wcześniejszej deklaracji, że dzwoni i opowie nam o okolicy itd.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem