Last minute Grecja Kokkino Nero

Kokkino Nero czyli wymarzone last minute w Grecji!

Dlaczego warto polecieć do Kokkino Nero?

Kokkino Nero – czyli „Czerwona Woda” – to grecka wioseczka, która jest niewielką osadą położoną na wschodnim wybrzeżu Grecji, jednak ze sporą ilością… polskich akcentów! Na co dzień to miejsce zamieszkiwane jest przez ok. 100 osób, jednak w sezonie pojawia się tu mnóstwo turystów. Nie jest to wielki kurort typu Paralia, ale wymarzona… oaza spokoju! Jeżeli szukasz więc wakacji last minute w miejscu, gdzie jest kameralnie i spokojnie, śmiało rezerwuj wycieczkę do Kokkino Nero! To malowniczo ulokowane miasteczko Riwiery Olimpijskiej z całą pewnością urzeknie Cię swoim sielskim klimatem już od pierwszego… wejrzenia!

Last minute w Kokkino Nero

Marzysz o wypoczynku pełnym relaksu i błogiej ciszy? Wakacje last minute w Kokkino Nero jak najbardziej Ci to umożliwią! Piękne plaże, krystalicznie czysta woda oraz niesamowite zestawienie morza z górami i masywem Ossa zapadną Ci w pamięć raz na zawsze! W Kokkino Nero znajdują się również czerwone źródła bogate w żelazo (właśnie stąd nazwa miejscowości), a także klimatyczne miasteczka i… wodospady – np. w wąwozie Kalipso. Oczywiście, możesz skorzystać z leczniczych właściwości wód źródlanych i… wykąpać się w nich! Koniecznie wybierz się tu, jeżeli chcesz poznać ten tajemniczy region, w którym niegdyś znajdowało się starożytne polis.

Jeżeli kameralne wczasy, to w Kokkino Nero!

To, co przyciąga na wczasy last minute do Kokkino Nero, to niesamowicie kameralny klimat, piękna pogoda i ogromna ilość wszechobecnej zieleni. Bliskość górzystych terenów zachęca do trekkingu i odkrywania okolicznych wioseczek, a ciepła woda do zażywania morskich kąpieli. Możesz tu również zwiedzić kościół prawosławny czy pojechać rowerem do Veliki, wzdłuż malowniczego wybrzeża. Jeżeli chcesz udać się na szeroką plażę piaszczystą, 5 km od Kokkino Nero znajduje się Koutsoupia bądź Platia Ammos – plaża żwirkowa. Kokkino Nero to doskonała destynacja na wakacje oraz świetny punkt wypadowy w głąb Grecji. Stąd blisko jest do Meteorów, Skiathos czy… słynnej Góry Olimp! Już wiesz, gdzie spędzisz swoje wielkie, greckie wakacje?

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon