ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Kokkino Nero, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Kokkino Nero
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Kokkino Nero Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Kokkino Nero
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Grecja Kokkino nero

Kokkino Nero czyli wymarzone last minute w Grecji! Dlaczego warto polecieć do Kokkino Nero?

Kokkino Nero – czyli „Czerwona Woda” – to grecka wioseczka, która jest niewielką osadą położoną na wschodnim wybrzeżu Grecji, jednak ze sporą ilością… polskich akcentów! Na co dzień to miejsce zamieszkiwane jest przez ok. 100 osób, jednak w sezonie pojawia się tu mnóstwo turystów. Nie jest to wielki kurort typu Paralia, ale wymarzona… oaza spokoju! Jeżeli szukasz więc wakacji last minute w miejscu, gdzie jest kameralnie i spokojnie, śmiało rezerwuj wycieczkę do Kokkino Nero! To malowniczo ulokowane miasteczko Riwiery Olimpijskiej z całą pewnością urzeknie Cię swoim sielskim klimatem już od pierwszego… wejrzenia!

Last minute w Kokkino Nero

Marzysz o wypoczynku pełnym relaksu i błogiej ciszy? Wakacje last minute w Kokkino Nero jak najbardziej Ci to umożliwią! Piękne plaże, krystalicznie czysta woda oraz niesamowite zestawienie morza z górami i masywem Ossa zapadną Ci w pamięć raz na zawsze! W Kokkino Nero znajdują się również czerwone źródła bogate w żelazo (właśnie stąd nazwa miejscowości), a także klimatyczne miasteczka i… wodospady – np. w wąwozie Kalipso. Oczywiście, możesz skorzystać z leczniczych właściwości wód źródlanych i… wykąpać się w nich! Koniecznie wybierz się tu, jeżeli chcesz poznać ten tajemniczy region, w którym niegdyś znajdowało się starożytne polis.

Jeżeli kameralne wczasy, to w Kokkino Nero!

To, co przyciąga na wczasy last minute do Kokkino Nero, to niesamowicie kameralny klimat, piękna pogoda i ogromna ilość wszechobecnej zieleni. Bliskość górzystych terenów zachęca do trekkingu i odkrywania okolicznych wioseczek, a ciepła woda do zażywania morskich kąpieli. Możesz tu również zwiedzić kościół prawosławny czy pojechać rowerem do Veliki, wzdłuż malowniczego wybrzeża. Jeżeli chcesz udać się na szeroką plażę piaszczystą, 5 km od Kokkino Nero znajduje się Koutsoupia bądź Platia Ammos – plaża żwirkowa. Kokkino Nero to doskonała destynacja na wakacje oraz świetny punkt wypadowy w głąb Grecji. Stąd blisko jest do Meteorów, Skiathos czy… słynnej Góry Olimp! Już wiesz, gdzie spędzisz swoje wielkie, greckie wakacje?