wypoczynek

Wczasy w Lefkadzie - co musisz wiedzieć?

  • O Lefkadzie
  • Opinie
  • Pogoda

Lefkada

Lefkada to wyspa położona na Morzu Jońskim, która wchodzi w skład Archipelagu Wysp Jońskich. To doskonałe miejsce na wakacje w Grecji dla tych, którzy marzą o spokojnym relaksie, bowiem Lefkada nie jest jeszcze tak silnie skomercjalizowana i zachwyca swoim urokiem oraz senną atmosferą. Bajeczne plaże i krystalicznie czysta woda zachęcają do wypoczynku w promieniach słońca oraz oferują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych – choćby na plaży Agios Ioannis czy w zatoce Vasiliki. Na Lefkadzie warto zobaczyć także jej największe atrakcje – zamek Agia Mavra, monastyr Panagia Faneromeni czy wodospad Dimosari. Wyspa zachwyca na każdym kroku i może się wydawać, że czas naprawdę płynie tu wolniej.

Zobacz również oferty w innych regionach w Grecji: Chalkidiki Ios Kefalonia Kokkino Nero Korfu Kos Kreta - Chania Kreta - Heraklion Lesbos Milos Mykonos Naxos Peloponez Riwiera Olimpijska Rodos Santorini Skopelos Thassos Zakynthos oraz informacje o Grecji.

Opinie o Lefkadzie

Lefkadzie
6.0 /6

Lefkada

Urokliwe miasteczko z kolorowymi pięknymi domkami,plaża egremni piękna dla mnie jest jedną z najładniejszych plaż Lefkady,plaża porto Katsiki, też jest urokliwa otaczają ją wapienne białe klify
Dodał(a):
Joanna, Białystok, 24.08.2021
6.0 /6

Najpiękniejsze plaże.

To co mnie zachwyciło to piękne białe klify i kolor wody. Nie spędziliśmy dużo czasu na Lefkadzie i koniecznie chce tam jeszcze wrócić.
Dodał(a):
Aleksandra, 01.09.2021
5.0 /6

Najczystsza ze wszystkich wysp

Ładne krajobrazy, względnie czyste miasta, ładny port, czyste plaże, miła atmosfera wieczorem, jest gdzie wyjść.
Dodał(a):
Izabela, 14.09.2021
5.0 /6

Piękna wyspa

Jedzenie pyszne, pogoda wyśmienita, piękne krajobrazy, ciepłe morze, sympatyczni ludzie. Siga siga. Grecy głównie odpoczywają
Dodał(a):
Monika, Dąbrowa Górnicza, 20.07.2019
5.5 /6

Wyspy Jońskie

Trzeba pojechać na Zakynthos, Lefkadę,, Kefalonię, Itakę. Każda wyspa ciekawa i każda inna. Piękne dzikie plaże.
Dodał(a):
Bogusław, Kraków, 07.07.2019
5.5/6 Ocena ogólna Lefkadzie

Pogoda w Lefkadzie