ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Lesbos, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Lesbos
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Lesbos Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Lesbos
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Grecja Lesbos

Złap last minute na Peloponez! Dlaczego warto spędzić wakacje na półwyspie Peloponez?

Chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę w jednej z piękniejszych części Grecji? A więc skorzystaj z oferty last minute i leć na Peloponez! Klimatyczne miasteczka i fascynująca, grecka kultura przyciągają tutaj turystów każdego roku – i w zasadzie, ciężko się temu dziwić. Spektakularne widoki oraz szalenie ciekawa architektura są perełką Grecji – ruiny teatrów, stadionów, murów obronnych oraz monumentalnych świątyń z kamienia zapierają dech w piersi. Z kolei egzotyczna przyroda i malownicze krajobrazy, jak rozciągające się wzdłuż linii morza wzgórza, spektakularne wąwozy, gaje oliwne i sielskie plaże, tworzą niezapomniany klimat. Przyleć tu, by zaznać prawdziwie greckiej sielanki!

Last minute na greckim Peloponezie

Przylatując na Peloponez po prostu nie możesz pominąć Kanału Korynckiego, Myken, Olimpii, Mistry oraz miejscowości Argos. Wakacje last minute spędzone w jednym z tych regionów z całą pewnością będą należały do niezapomnianych! Właśnie na Peloponez malowniczo łączy się Morze Jońskie z… Morzem Egejskim. Błękitne laguny i malownicze zatoczki przyciągają, jak magnes. Półwysep Peloponez jest największym w całej Grecji, dając też wiele różnych możliwości spędzenia na nim wolnego czasu. Warto będzie więc przylecieć właśnie tu, aby wyciszyć się, odetchnąć od rzeczywistości i spędzić miło czas na jednej z przepięknych plaż Peloponezu!

Gdzie warto zatrzymać się na Peloponez?

Koniecznie wybierz się do Loutraki, czyli uzdrowiska z wodami leczniczymi! To jeden z najbardziej znanych kurortów w całej Grecji – jeżeli szukasz więc eleganckiego hotelu z ofertą all inclusive, warto będzie skorzystać z last minute właśnie w tamtych okolicach. Można stąd udać się również do Aten i Epidauros, bądź w stronę najpiękniejszej greckiej wioski, Selianitika. Półwysep Peloponez to zatem świetna destynacja wakacyjna. Klimat, czysta woda i bliskość zabytków tworzą idealne warunki do wypoczynku! Nie zastanawiaj się więc i skorzystaj z oferty last minute, aby móc w pełni rozkoszować się prawdziwie greckim klimatem i poznać sympatycznych mieszkańców półwyspu Pelponez!