ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Santorini, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Santorini
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Santorini Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Santorini
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Grecja Santorini

Spędź wczasy na najbardziej bajecznej wyspie w Grecji!

Santorini jest jedną z najbardziej urokliwych wysp greckich! Chcesz zobaczyć, jak wygląda prawdziwe życie Greków? Na wyspie Santorini będziesz mieć ku temu idealną okazję! Na każdym kroku towarzyszyć Ci będą malownicze krajobrazy, przepiękne szczyty wulkanów, rajskie plaże i liczne, białe domki. Santorini uważana jest za najpiękniejszą wyspę na… całym świecie! Właśnie dlatego warto będzie skorzystać z oferty last minute i odwiedzić Santorini w naprawdę dobrej cenie! Chcesz przejść się po słynnej czarnej plaży? A może wolisz wypatrywać mitycznej Atlantydy na horyzoncie? Leć na Santorini i przekonaj się, czym są wakacje… w raju!

Moje wielkie, greckie wakacje last minute!

Santorini wyróżnia się najbardziej urokliwymi plażami w Grecji oraz tym, że na wyspie znajdują się jedne z najbardziej ekskluzywnych hoteli Europy i… świata. To właśnie na Santorini najlepiej widać zachód słońca, a przepiękna panorama widziana z perspektywy białych domków dosłownie… zapiera dech w piersi. Jesteś miłośnikiem spektakularnych widoków? Przyleć więc na wyspę Santorini na wakacje i napawaj się do woli pocztówkowymi widokami. Dzięki ofercie last minute jest szansa na to, że wypoczniesz na tej pięknej wyspie w wymarzonym, ekskluzywnym hotelu!

Santorini to miejsce, którego… nie można zapomnieć

Leć na wakacje last minute do kurortu Kamari, położonego na wschodzie wyspy. Właśnie w tym miejscu znajduje się przepiękna promenada oraz słynne restauracje i tawerny, gdzie skosztować można najlepszych potraw na całym Santorini! Jeżeli wolisz spokojne i kameralne miejsca, wybierz się z kolei do Perivolos na południu – tych widoków już nigdy nie wyrzucisz z pamięci! Obowiązkowo zobacz miejscowość Fira, stanowiącą stolicę wyspy. Nigdzie indziej nie ma tak pięknych widoków na całych Cykladach – właśnie tu białe domki kontrastują z wierzchołkiem wulkanu i lazurową wodą, tworząc widok znany niektórym tylko z pocztówek i zdjęć. Chcesz przekonać się, jak panorama wygląda na żywo? Wybierz się na last minute na Santorini!