All inclusive Grecja

Wakacje w greckim raju – all inclusive na Skiathos

Tętniąca życiem, barwna, posiadająca aż 60 plaż na powierzchni ledwie 48 km2, wyspa Skiathos to prawdziwie rajskie miejsce na mapie Grecji, gdzie nawet najbardziej wymagający turyści znajdą coś dla siebie. Pełno tu urokliwych zatoczek, długich, piaszczystych plaż oraz ślicznych pensjonatów i hoteli. Do tego przyjemny śródziemnomorski klimat i zieleń lasów piniowych, która nie tylko przynosi ukojenie w upalne dni, ale także pięknie komponuje się z błękitem morza. Wszystko to sprawia, że Skiathos to idealny wybór na sielskie wakacje all inclusive.

Krajobrazy znane z filmu Mamma Mia – all inclusive na Skiathos

Skiathos, wraz z sąsiadująca wyspą Skopelos stały się dla Phyllidy Lloyd scenerią do słynnego filmu „Mamma Mia”. To na rajskich plażach Skiathos Meryl Streep przeżywała miłosne rozterki, a Pierce Brosnan, Colin Firth i Stellan Skarsgård zabiegali o jej względy. Wijące się między białymi domami, wąskie uliczki Skiathos okazały się być idealnym tłem, świetnie podkreślając dynamiczny charakter filmu. Popularność produkcji wpłynęła pozytywnie na rozwój lokalnej turystyki. Mimo tego Skiathos udało się zachować tradycyjną architekturę i zachować się oryginalny styl. Dlatego też na miejscu czekają na Was charakterystyczne białe domy, niebieskie okiennice i dachówki.

Wakacje w blasku słońca – all inclusive na Skiathos

Jeżeli zdecydujecie się na wczasy all inclusive na Skiathos, możecie liczyć na słoneczną pogodę i przyjemny śródziemnomorski klimat przez cały rok! Niezależnie od terminu, wyspa gwarantuje gorące plaże i ciepłe morze. Szczyt sezonu przypada tu na miesiące letnie (czerwiec-wrzesień), jednak nawet kwiecień, maj czy październik stanowią dogodny czas na odwiedzenie wyspy. W październiku bowiem temperatury powietrza oscylują wokół 20 stopni. Morze zaś jest wciąż gorące po letnich upałach. Latem Skiathos obfituje w temperatury powyżej 30 stopni. Jednak lekki wiatr od morza przynosi ukojenie wypoczywającym na plaży.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon