Opinie klientów o Gudauri Inn

4.9 /6
opinii
Obsługa hotelowa
5.4
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Andrzej, Katowice 04.03.2019

Rewelacyjne miejsce dla narciarzy

4 gondolki, ok. 10 kanap, wysokość od 2000 do 3300 npm., śnieg do kwietnia, nartostrady ratrakowane cały czas i utrzymywane w idealnym stanie, mało ludzi, piękne widoki, tanie wyciągi (taniej jak w Polsce!), IMHO warunki lepsze jak w większości stacji narciarskich w Dolomitach czy w Austrii. Kaukaz jest przepiękny, zupełnie nie rozumiem czemu wcześniej tam nie jeździłem. Transport od wyjścia z domu (Katowice) do wejścia do pokoju hotelowego (Gudauri) - 13 godzin, z czego 3.5h lot, 6h transfer 300 km busikiem z lotniska (Kutaisi) do hotelu.

4.5/6

Piotr 21.03.2019

Przyjemny hotel

Zadbany hotel z super klimatem. Jedzenie smaczne ale monotonne - prawie codziennie te same potrawy. Hotel usytuowany około 15 minut na pieszo od stoku i około 10 do małego marketu. Codziennie w wyznaczonych godzinach kursuje busik na stok. Jeżeli komuś nie uda się zdążyć w wyznaczonych godzinach nie robią z tym problemu i zabierają „extra” bez żadnych opłat.

4.0/6

Ewa 27.03.2019

Dobre 4

Hotel sam w sobie bardzo w porządku. Zasługuje na 4 *. Bardzo miła obsługa hotelowa. Jedzenie mogłoby być trochę lepsze, monotonne.

3.5/6

mirosław, Warszawa 09.10.2022
Termin pobytu: marzec 2018

Narciarska egzotyka

Słaby narciarski resort, stoki słabo przygotowane lub też dobrze nieprzygotowane. Na stoku niewielka, starawa raczej infrastruktura. Ceny w knajpach na stoku, mimo tego, że to w górach, to jednak zbyt wysokie 😉 Sprawę ratują przemili ludzie, którzy tam żyją i żyją głównie z turystów oraz w sumie niezłe warunki pobytu i wyżywienie w pensjonacie. Transport na stok to istne prowizorium. Może aktualnie jest lepiej ale coś mi instynkt podpowiada, że pewnie nie bardzo. Opinię starałem się napisać raczej w tonie przyjaznym bo i cena tego ski_wyjazdu była niezbyt wygórowana.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem