WAKACJE W Gwatemali

18.01.2019 (piątek)
Wylot z Warszawa Lot Dreamlinerem
Wg programu imprezy
objazd i wypoczynek
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
5 599 zł
za os. / 9 dni

Wycieczka posiada inne długości pobytu dla innych terminów

Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
08.02.2019 (piątek)
Wylot z Warszawa Lot Dreamlinerem
Wg programu imprezy
objazd i wypoczynek

Polecana
oferta

Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
12 300 zł
za os. / 16 dni
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Gwatemali?

Gwatemala:

Stolica:
Gwatemala
Waluta:
GTQ
Powierzchnia:
108 890 km2
Liczba ludności:
13 824 463
Gwatemala to urokliwy kraj Ameryki Środkowej, gdzie po dziś dzień widoczne są wpływy kultury Majów, jak i hiszpańskich kolonizatorów. Typowo europejska zabudowa miesza się z antycznymi budowlami antycznymi, a flora i fauna zachwycają każdego, kto marzy, by zobaczyć nutkę egzotyki. Wycieczka objazdowa, której jednym z celów będzie Gwatemala to szansa na zobaczenie starożyt-nego miasta Tikal – jednej z kolebek Majów, malowniczego Antigua – najpiękniejszego miasta kraju czy Xela, znanego z upraw kawy miejsca. Gwatemala nieraz Cię zaskoczy. Z nami wyprawę do tego regionu świata zarezerwujesz również na last minute. Nie zwlekaj i odkryj morze możliwości!

Opinie o Gwatemali

6.0/6

Kawa z rumem

Warto przejść się wieczorem uliczkami Flores w Gwatemali. Brukowane wąskie uliczki na których znajdują się małe sklepiki z lokalnym rękodziełem dają doskonała okazję do zakupu naprawdę ... niepowtarzalnych pamiątek i oczywiście pachnącej kawy. Na mnie największe wrażenie właśnie zrobiła Gwatemala, cicha i spokojna, z niesamowitymi budowlami ukrytymi w dżungli i ludzie, mili, uśmiechnięci i bardzo przyjaźni.

Dodał(a):
Kasia i Kriss, 31.12.2018

5.0/6

Kierowcy inaczej.

Dla europejskiego kierowcy obserwacja ruchu na drodze i stylu jazdy - to murowany wzrost ciśnienia krwi. Człowiek nie ma się kiedy nudzić podczas przejazdów.

Dodał(a):
TOMASZ, GORLICE, 14.03.2018

6.0/6

Bibilijny raj na ziemi

Gwatemala, pomimo wieloletnich zaniedbań gospodarczych, to istny bibilijny raj na ziemi. Pełen niesamowitych krajobrazów, natury, kolorów, egzotycznych zwierząt. ... Większość populacji to dalej rdzenni mieszkańcy. No i bez wątpienia trzeba zobaczyć Tikal!

Dodał(a):
Żania i Wojtek, 17.02.2018

5.5/6

Najlepsze z Am.Centralnej

Najciekawsza część Am.Centralnej, piękna Antiqua.

Dodał(a):
Piotr, Grodzisk Mazowiecki, 18.01.2018

5.6/6 Ocena ogólna o Gwatemali

Pogoda w Gwatemali

Pogoda w Gwatemali jest niezmienna właściwie przez cały rok. Temperatura waha się jedynie o kilka stopni, ale najcieplejszym miesiącem jest maj, gdy termometry wskazują zwykle ponad 25°C. Najniższą temperaturę słupek rtęci wskazuje natomiast w styczniu, gdy oscyluje ona na poziomie ok. 18°C. Klimat w Gwatemali to klimat o charakterze tropikalnym, w którym występuje także pora deszczowa. Największe opady odnotowuje się zwykle w czerwcu, a cały obszar kraju odznacza się stosunkowo wysoką wilgotnością.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.