WAKACJE W Gwinei Bissau

01.03.2019 (piątek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Wycieczka potwierdzona
4 500 zł
za os. / 9 dni
4 970 zł
za os. / 9 dni + 7 dni wypoczynek
Wycieczka potwierdzona
01.02.2019 (piątek)
Wylot z Warszawa
objazd i wypoczynek
5 615 zł
za os. / 9 dni
6 122 zł
za os. / 9 dni + 7 dni wypoczynek

Ciekawi wakacji w Gwinei Bissau?

Gwinea Bissau:

Stolica:
Bissau
Waluta:
XOF
Powierzchnia:
36 120 km2
Liczba ludności:
1 578 012
Gwinea Bissau to niewielkie, ale urokliwe państwo na zachodnim wybrzeżu Afryki. Magiczna przyroda, wyspiarski klimat i niesamowita architektura kolonialna – oto, co sprawi, że wycieczka objazdowa, także na last minute pozostawi po sobie wyjątkowe wspomnienia. Co sprawia, że Gwinea Bissau to miejsce warte odwiedzin? Bezkresne plaże, palmowe i namorzynowe lasy, urokliwe rzeki, a przede wszystkim – archipelag wysp, nazywanych Polinezją Zachodniej Afryki. Archipelag Bijagos to bogata flora i fauna, która olśniewa. A do tego przyjaźni mieszkańcy, z niezwykłą gościnnością przyjmujący turystów. Gwinea Bissau to miejsce, które trzeba zobaczyć!

Opinie o Gwinei Bissau

4.5/6

Relax

Velice příjemný relax i prozkoumávání ostrůvků.

Výborné jídlo.

Chtělo by to jen trochu více času na hlavní město, např. hodinu na prohlédnutí starých koloniálních domů a jiných ... památek.

Dodał(a):
Denisa,Ústí nad Labem, 19.03.2018

4.5/6 Ocena ogólna o Gwinei Bissau

Pogoda w Gwinei Bissau

W Gwinea Bissau panuje klimat tropikalny, w którym występują dwie pory – deszczowa i sucha. Okres bez opadów trwa od listopada do maja i to właśnie jego początek jest najlepszym czasem na podróż do tego kraju. Najwyższe temperatury występują wiosną, gdy słupek rtęci może wskazywać ponad 30°C. Deszczowa pogoda panuje nad Gwinea Bissau od czerwca do października, a w najwilgotniejszym miesiącu wysokość opadów sięga ponad 600 mm.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.