Opinie klientów o ALEGRIA Fenals Mar

6.0 /6
opinie
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
6.0
Pokój
5.5
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 16.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Cudowne wakacje - wrzesień 2022

Hotel klasy turystycznej, czyste pokoje z balkonami, codziennie sprzątane, jedzenie bufet, różnorodne, bardzo dobre. Hotel świetnie położony w spokojnej dzielnicy Lloret de Mar - Fenals, blisko piaszczystej i urokliwej plaży z ładną promenadą. Okolica przyjemna, bezpieczna, wspaniałe widoki na skałki i wybrzeże. Wszędzie blisko: do ogrodów Św. Clotydy, do centrum Lloret de Mar oraz innych małych plaż. Niedaleko do lokalnych restauracji, kawiarenek i sklepików oraz do przystanku autobusowego, z którego można dostać się do pobliskich miejscowości np. Blanes, Tossa de Mar itd. Ciekawe wycieczki fakultatywne organizowane przez Rainbow: Rupit i Besalu, rejs do Tossa de Mar. Polecam z czystym sumienie zarówno sam hotel, jak i jego lokalizację - dzielnica Fenals. Na pewno tu wrócę :-)

6.0/6

Anna, Nowa Sól 12.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

super urlop

wyjazd super ogółem Hiszpania jest pięknym krajem .Jest co zwiedzać ,gdzie pojechać są piękne małe plaże polecam ogród Santa Clotilde Tossa de Mar Girona to miejscowosci blisko siebie trudno jest opisac w dwóch słowach warto przejechac sie drogą 365 zakretów
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem