Opinie klientów o GHT Costa Brava & SPA

5.1 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.8
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.9
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marek, --- 14.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Bardzo fajny i dobrze położony hotel.

Miałem pokój jednoosobowy, który był naprawdę mały i niestety bez balkonu (choć z bardzo dobrym widokiem). Był także beznadziejnie wyciszony - przede wszystkim nieszczelne drzwi i okna. W trakcie tygodniowego pobytu 3 razy były wieczorem koncerty / pokazy tańca. Różnorodne i na całkiem dobrym poziomie. Kończyły się o 23.

6.0/6

Ewa, Gdynia 21.06.2022

piesze wycieczki

Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie w hotelu bardzo smaczne. Dużo regionalnych potraw. Najedliśmy się małży, krewetek, paoli. Dużo warzyw z których można sobie skomponować surówki. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Miasteczko Tossa de mar w czerwcu urocze. No i w okolicy dużo dobrze oznaczonych szlaków. Polecam pieszą wycieczkę wzdłuż morza do plaży Cala Pola i Cala Bona. Niesamowite widoki a po dojściu do plaży czeka krystaliczna i chłodna woda. Dobrze zabrać ze sobą picie i jedzenie. Po drodze nie ma sklepów ani barów. Może w lipcu i sierpniu będą, ale lepiej być zapobiegliwym. Wycieczka w drugą stronę dłuższa wycieczka do plaży Cala Llevado i obok przy campingu trzy małe plaże (jedna dla naturystów) również urocze. Zrobiliśmy też wycieczkę pieszą w stronę lądu (za stadionem piłkarskim) by z daleka podziwiać miasteczko i linię brzegową. Wszystko zależy od możliwości i chęci. Szliśmy w adidasach.

6.0/6

Agnieszka, Żakowice 07.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Raj na Ziemi

Choć Hiszpania przywitała nas deszczem, widoki zrekompensowały wszystko. Jeśli Costa Brava to tylko Tossa de Mar - miejsce wyjątkowe, romantyczne, urokliwe. Na pewno wrócimy.

5.5/6

STANISLAW, SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI 10.05.2022

Hiszpania - Costa Brava - GHT OASIS - Tossa de Mar

Jestem zachwycony pobytem w tym przepięknym miasteczku. Świetnie nadaje się na pobyt. To jedna z najładniejszych perełek Costa Brava w Hiszpanii. Polecam każdemu to miejsce.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem