Kategoria lokalna 4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Obsługa hotelu bardzo przyjemna , pomocna.Jedzenie urozmaicone. Położenie bardzo dobre, wszędzie blisko.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjazd w porządku, głównie ze względu na piękne miejsca w Hiszpanii - Lloret de mar, Tossa de mar, Barcelona. Ostatni tydzień maja 2024 - pogoda nie dopisała, max. Temperatura ok. 23 stopnie, bywały dnie deszczowe. Woda w basenach zewnętrznych i w morzu zimna - nie dało się skorzystać. Hotel stary i to widać w pokojach, stołówce i na basenie. W łazience wanna z zasłoną prysznicową. Trzeba przyznać, że pokój był codziennie sprzątany i ręczniki wymieniane. Jedzenie dobre, lokale potrawy, owoce morza, sery, kiełbasy i szynki, chociaż prawie codziennie to samo. Znajomi korzystali z opieki zdrowotnej - dzieci wymiotowały i lekarz przyjechał do hotelu na wizytę. Kontakt z rezydentem dobry. Wycieczki fakultatywne dość drogie, na własną rękę można sobie wykupić/zorganizować o wiele taniej - chociaż przewodnik opowiada dużo i ciekawe (wycieczka do Barcelony). Sama miejscowość Lloret de mar malownicza i urzekająca, jest gdzie się wybrać - piękne wąskie uliczki, kościół, twierdza, plaża, ścieżki widokowe itp.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
W opisie hotelu mamy 30km z Geronie (lotnisko) - niestety trwa to ponad 2h - hotel jest ostatni na liście, "zwiedzamy" hotele prawie od Barcelony .... - za to "oszustwo" Rainbow obniżam ocenę z 5 na 4 gwiazdki (w wielu innych hotelach podają czas transferu - tutaj pewnie świadomie nie. Plusy: - Bardzo dobre jedzenie, różnorodne i smaczne. - Drinki - koktajle mieszane przez barmanów, kilka markowych alkoholi do wyboru - jak na Hiszpanie duży plus - Mini park wodny - idealny dla dzieci ale i dorośli chwile tam spędzali. - Internet działał bez zarzutu -Wszystko na czas i dokładnie zgodnie ze standardem hotelu Minusy: - Temperatura cały czas 36 stopni w cieniu - Klima sterowana centralnie -zero sterowania w pokoju (zimniej nie będzie, a chcesz cieplej to otwórz okno) - pokoje urządzone spartańsko każdy składał się tylko z tych elementów: łóżko, fotel-dostawka, lodówka z "obudową" (jedyna półka w pokoju), przesuwna szafa z sejfem, koniec. Teoretycznie wszystko co trzeba na 4 gwiazdki jest ale klimatu absolutne zero Info dodatkowe: Rezydentka - udzieliła podstawowych informacji i sprzedawała wycieczki. Do Barcelony czy Gerony można dostać się bardzo wygodnie autobusem (bilet warto kupić dzień wcześniej - 10,85E/os do Barceleony -1'10") i zwiedzać swoim tempem (choć przy 36 stopniach nie jest to przyjemne).
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel położony w idealnej lokalizacji przy samym centrum lloret de mar. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, jedyny minus to nieprzyjemny zapach w łazience( sama kanalizacja). Jedzenie dobre, codziennie tematyczne kolacje, snackbar przy basenie oferował dobrej jakości drinki a nawet różnego rodzaju lodu, różki itp. Baseny czyste z dużym kompleksem do zabawy dla dzieci. Plaża żwirowo-piaskowa, ze stromym zejściem do morza(najlepiej zaopatrzyć się w buty do wody). Ogólna ocena hotelu to dobre 4