Opinie klientów o Sumus Monteplaya

4.5 /6
opinie
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.8
Pokój
5.0
Położenie i okolica
4.0
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
2.0
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Elżbieta, Ząbkowice Śląskie 07.07.2021

Sumus monteplaya

Ladny mały hotel, bardzo czysty, smaczne wyżywienie okolica średnio ładna, Dobra baza wypadowa do zwiedzania blisko kolejki

4.0/6

Wiktoria 07.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Dobry hotel!

Hotel jest fantastycznie usytuowany. Do stacji kolejowej jest zaledwie kilometr, a stamtąd można dojechać w wiele pięknych miejsc. Pokoje dosyć małe, ale bardzo schludnie urządzone i czyste. Ręczniki należy położyć na podłodze, aby zostały wymienione. Jedzenie pyszne. Każda potrawa mi smakowała, wybór był wystarczający. W pobliżu znajduje się kolej, która oddziela hotel od plaży, mimo to ani razu jej nie słyszeliśmy spędzając czas w pokoju. Basen na pewno nie do pokonywania maratonów, ale do ochłodzenia się w upalny dzień jest idealny. Hotel dla dorosłych, więc można odpocząć od wrzasków dzieci i wszelkiego hałasu. Nie polecam osobom poszukującym klubów i rozrywki, ponieważ w pobliżu znajdują się jedynie 2 kluby.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem