Obiekt
Pokoje
Hotel dysponuje 237 pokojami różnej kategorii, rozlokowanymi w 6-piętrowym budynku. Wszystkie elegancko i nowocześnie urządzone, klimatyzowane, z łazienką (suszarka do włosów), telefonem, TV-sat, lodówką (minibar dodatkowo płatny), sejfem (płatny ok. 2,5 Eur/dzień + depozyt 10 Eur) oraz z balkonem (meble balkonowe), internet w pokojach bezpłatnie. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat - bezpłatnie. Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych na potwierdzenie. W każdym z typów pokoi można dopłacić do usługi Privilage, na którą składa się: Exclusive Privilage Lounge z barem, prasą, telewizją, szlafrok, pantofle i ręczniki basenowe w pokoju, codzienna prasa, prezent powitalny, zestaw do kawy i herbaty (czajnik + filiżanki), TV LED 55”, możliwość wyboru poduszek (tzw. pillow menu), sprzątanie pokoju 2 x dziennie, możliwość korzystania ze śniadań a’la carte, możliwość korzystania z obiadokolacji a’la carte (o ile zostały wykupione), zarezerwowany stolik na cały pobyt w restauracji Alboran, późne wykwaterowanie (w zależności od dostępności pokoi), sejf gratis, bezpłatny wstęp do Despacio Spa Center,10% zniżki na zabiegi w Despacio Spa Center, korzystanie ze strefy wellness.Internet
Stanowiska internetowe płatne (ok.2 Eur/10 min.), Wi-Fi w lobby hotelowym i pokojach gratis.
Kategoria lokalna
****
Strona www
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do All Inclusive: śniadania, obiady, obiadokolacje w formie bufetu, napoje bezalkoholowe i alkoholowe, przekąski w ciągu dnia. Do godz. 24:00 serwowane są lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Ofertą all inclusive nie jest objęty chill-out bar oraz restauracja a'la carte. Uwaga! Poza sezonem obiadokolacje lub lunch i obiadokolacje będą serwowane (zestaw do wyboru).
Dieta bezglutenowa na potwierdzenie.
Program sportowy i animacyjny
Program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem, muzyka na żywo, pokazy flamenco, siłownia, aerobik, bilard, ping-pong, rzutki, salon gier. Hotel posiada centrum SPA (dodatkowo płatne) - m.in. masaże, zabiegi relaksacyjno-upiększające, sauna, basen kryty.
Dodatkowe informacje
Wizy
WizaŚwiadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko; 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii trwa od 01.07 do 31.08.5.3/6 (18 opinii)
Kategoria lokalna 4
Wysokiej klasy hotel **** należący do znanej sieci hotelowej H10. Duże przestrzenie, komfortowe pokoje i bogata infrastruktura rekreacyjna sprawiają, że jest to miejsce idealne zarówno dla par, jak i dla rodzin z dziećmi. "+" za położenie przy samej plaży.
Bezpośredni
Wypoczynek
Polski rezydent
do 100m
W cenie
W cenie
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko; 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotel położony jest ok. 2,5 km od centrum kurortu oraz ok. 800 m od portu jachtowego. Do lotniska w Maladze ok. 90 km. W odległości 100 m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający komunikację z pobliskimi miejscowościami.
Mapa
Hotel położony przy żwirowo-piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży płatne (ok. 6 Eur/dzień). Hotel zapewnia ręczniki basenowe (depozyt ok. 15 Eur/os).
Recepcja, lobby, windy, przechowalnia bagażu, 2 restauracje (w tym jedna a’la carte), bar w lobby, bar przy basenie, chill-out bar, duży ogród palmowy, 2 baseny z czego jeden z kaskadą, brodzik dla dzieci (woda słodka), taras słoneczny z leżakami i parasolami, plac zabaw, mini klub, mini market, sale konferencyjne.
Obiekt
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
1 x Pokój
(Pokój standardowy)
6.0/6
Alicja Warszawa 28.03.2014
6.0/6
Jan, Bydgoszcz 28.03.2014
Inne hotele dostępne w tym samym regionie