Opinie klientów o Palia Castell Dels Hams

5.2 /6
55 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.9
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.5
Pokój
5.2
Położenie i okolica
4.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

JAN, GORKI MALE 27.09.2022

Polecam

Obsługa bardzo miła. Hotel godny polecenia.

6.0/6

HUBERT, WROCŁAW 30.10.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Piękne Porto Cristo

Byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, na pewno duży plus za kursowanie busu do miasta przy takim usytuowaniu hotelu. Osoby nie jedzące mięsa mogą mieć problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Grupa animatorów skupiona głównie na francuskich gościach.

6.0/6

BARBARA, GDYNIA 27.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Ocena bardzo dobra

Hotel bardzo dobry, miła obsługa, hotel ładnie położony daleko od zgiełku miasta. Miejscowość Porto Cristo mała, urokliwa. Byłyśmy zdziwione, że do tak urokliwej miejscowości z nami (byłyśmy w pięć osób) przyjechały tylko dwie osoby. Naszym zdaniem klienci biura nie korzystają z tego hotelu bo duża odległość do plaży, ale nam to nie przeszkadzało, a nawet odpowiadało, super spacer codziennie. Świetny DINO PARK blisko hotelu. Polecam wypoczynek w Palia Castell Dels Hams.

6.0/6

Maciej, Wągrowiec 19.06.2024

Fajny czas

Majorka odwiedziliśmy pierwszy raz. Jest to ciekawa wyspa z kontrastami. Od pieknych majestatycznych gór przez równinę aż do pięknego wybrzeża na wschodzie wyspy. Piękny pobyt w hotelu. Warunki wg naszej oceny bardzo dobre. Wyżywienie urozmaicone i ogólnie smaczne. Raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo owoców do posiłków. Napoje markowe Coca coli. Kawa z automatu i niedobra niestety każdy rodzaj. W hotelu dominują goście Francji w podeszlym wieku. Dużo anomacji. Busik na plażę. Pieszo spacerkiem ok 25 minut. W pobliżu jaskinie które szczegolnie polecamy. 4 baseny w hotelu. Ogólnie jak dka nas super choć spotkaliśmy też osoby które miały odmienne zdanie. Ale to już standard. My z pełną odpowiedzialnością polecamy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem